Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

W204 2012 220 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 5
Audi , 4
BMW , 3
Opel , 2
Aixam , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W204 2012 220,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj W204 2012 220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:28
Linku:
Makina , Durrës

C Class 220d 2012 W204

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:26 Makina , Tiranë

Touareg 3.0TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 viti 2012 w212

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:28
Linku:
Makina , Durrës

C Class 220d 2012 W204

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 11:23 Makina , Tiranë

‼️Shitet Mercedes Benz C Class 200 CDI Nafte FULL OPTION‼️

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 19:26 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:45 Makina , Kukës

Golf VI 2.0 Manual 6+R

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 09:32 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 09:32 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 19:50 Makina , Berat

Mercedes C250 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:27 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 20:16 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:54 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class 220d 2012 W204

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:09 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750 Lungo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:56 Makina , Gramsh

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 20:51 Makina , Fier

TOYOTA RAV4,MANUAL,VITI 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 20:29 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

17 171 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 09:16 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan automatic 2012 4x4

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 20:02 Makina , Tiranë

BMW seria 7

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:59 Makina , Tiranë

C class 2012 avantgarde 220 naft

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 18:58 Makina , Gramsh

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 08:57 Makina , Tiranë

��Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 19:54 Makina , Tiranë

Shitet super okazion per 3 dite 10 mij euro

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 13:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 2016 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

46 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:47 Makina , Korçë

VW tiguan 2.0 automatic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 15:58 Makina , Fier

S Class 2009

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 11:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ W204 C220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 10:46 Makina , Tiranë

VW PASSAT SEL 2.0 TDI 2013 FULL OPTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:57 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:13 Makina , Tiranë

Shitet ! Ford S max 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 14:26 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Ford S-Max 2010����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:36 Makina , Dibër

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 15:01 Makina , Tiranë

C class w204 coupe

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:00 Makina , Tiranë

Makina me qera / Rental Cars duke filluar nga 25 euro dita

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 10:11 Makina , Tiranë

W204 coupe 1.8 turbo benzine

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 10:45 Makina , Kavajë

Opel 2010 Benzin-Gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W204 2012 220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione