Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS 500 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLS 500 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 Makina , Tiranë

Cls550 4Matic Full

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 17:10 Makina , Vlorë

Cls 550

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 01:57 Makina , Tiranë

Cls 500

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 17:13 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

6 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 09:03 Makina , Tiranë

Tapet per W218 & W212

80 EUR

14 Maj 23:24 Makina , Tiranë

Cls 500 10500 euro

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 14:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 500 benzin gaz mundesi nderrimi

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 10:32 Makina , Tiranë

!!!!SUPER GJENDJE!!!!!!!

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 02:48 Makina , Korçë

Ndrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Dhj 09:24 Makina , Lezhë

full opsion shum e paster mren jasht

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:43 Makina , Lezhë

full pranohet ndrrim

7 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:32 Makina , Fier

Cls, 2014, motorr 4.7 v8 biturbo kilometra 20000 mije

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 18:20 Makina , Fier

0683074007

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 13:34 Makina , Lezhë

me letra me tgjitha sherbimet e bera

8 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:34 Makina , Pogradec

Cls 500

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 04:49 Makina , Tiranë

Cls500

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 12:58 Makina , Tiranë

Cls

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Cls500

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 03:00 Makina , Shkodër

Cls 500

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 12:09 Makina , Shkodër

Mercedes-benz cls 550 v8

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 00:03 Makina , Elbasan

CLS 5.5 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 11:42 Makina , Durrës

Cls benxin gaz

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:29 Makina , Durrës

cls 500 benxin gaz

7 500 EUR

20 Maj 20:36 Makina , Korçë

Mercedes Benz CLS 500

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 12:01 Makina , Pogradec

cls500 look amg

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:15 Makina , Krujë

Fushe kruje

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 21:09 Makina , Durrës

Cls 500 Benzin-Gaz Okazion 0695503889

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:46 Makina , Fier

CLS 500 LOOK AMG

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:14 Makina , Elbasan

CLS 2013 - Benzin

23 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:31 Makina , Korçë

Cls 500 B-Gaz

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 03:26 Makina , Pogradec

shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:19 Makina , Durrës

U Shit Losiengarage

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 22:15 Makina , Vlorë

U shitt !

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:01 Makina , Tiranë

Shitet nrrohet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 07:39 Makina , Vlorë

Cls55 Amg

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:55 Makina , Elbasan

CLS 5.0 BENZINE

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 19:57 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ CLS 5.0 BENZINE

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 13:58 Makina , Fier

CLS 500 Look AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:34 Makina , Tiranë

Shitet

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 17:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz 5.5 L Benzin- Gaz, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Tiranë

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Gush 22:17 Makina , Kavajë

Mercedez benz cls

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 13:10 Makina , Kavajë

Mercedes benz cls

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:32 Makina , Durrës

Mercedes benz cls500

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 16:28 Makina , Korçë

Mercedes benz cls 500

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 23:22 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:10 Makina , Tiranë

CLS 550, VITI 2012, VETËM 33000 KILOMETRA

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 16:39 Makina , Durrës

Mercedes benz cls

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 08:46 Makina , Korçë

Cls 5.5

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLS 500 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione