Craysler | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Lancia , 1
Opel , 1
Seat , 1
01 Shk 23:23 ,

Shiten ndrohen

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 23:18 ,

Laancia kappa 2.4jtd/ craysler 2.5 diesel

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim