Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

te | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 97333
VW Volkswagen , 51093
Ford , 27372
Audi , 22188
BMW , 16595
Opel , 15062
Fiat , 11038
Toyota , 9330
Renault , 8658
Peugeot , 6163
Nissan , 4332
Citroën , 4289
Smart , 4117
Land Rover , 3817
Mitsubishi , 2825
Seat , 2795
Volvo , 2354
Hyundai , 2311
Alfa Romeo , 2270
Škoda , 1519
Lancia , 1371
Jeep , 1130
MINI , 1074
Porsche , 1054
Kia , 1029
Mazda , 1001
Chevrolet , 956
Suzuki , 891
Jaguar , 764
Chrysler , 759
Honda , 740
Rover , 438
Ssangyong , 353
Daewoo , 349
Acura , 278
Saab , 234
Dodge , 221
Daihatsu , 167
Dacia , 132
Cadillac , 116
Isuzu , 108
Subaru , 103
Hummer , 86
Lincoln , 85
MG , 75
Piaggio , 74
Aixam , 71
Tata , 56
Infiniti , 54
GMC , 53
Lexus , 50
Great Wall , 48
Ferrari , 41
Alpina , 37
Maserati , 36
Bentley , 32
Buick , 23
Zastava , 22
KTM , 22
Lada , 20
Yugo , 20
Bugatti , 19
Artega , 19
BAIC , 17
UAZ , 13
Corvette , 13
Koenigsegg , 12
TVR , 11
Pontiac , 8
Lifan , 8
Lotus , 6
Wartburg , 6
Wiesmann , 6
Ligier , 4
Proton , 4
NSU , 4
Grecav , 4
Landwind , 4
Trabant , 4
Morgan , 4
Plymouth , 3
Tesla , 3
Triumph , 3
Spyker , 2
Talbot , 2
DeTomaso , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe te,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj te Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Qer 09:54
Linku:
Dyqani ,

Shitet Audi A7 Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:19
Linku:
,

OKAZION-VITI 2011-AUTOMAT-BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 11:39
Linku:
Dyqani ,

Wolkswagen Cady Max 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 07:57
Linku:
Dyqani ,

ShiturrrrShiturrrrHonda Jazz 2009 Automatike

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:28
Linku:
Dyqani ,

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 07:09 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:09 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:09 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:09 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:09 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME TVSH TE PAGUAR

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:09 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:09 ,

MERCEDES S 550 LUNGO 4 MATIC 2011 MUNDESI NDRRIMI

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:09 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 ,

Toyota Land Crusier 2.4 Turbo

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:07 ,

Toyota hilux surf 3.0 naft Automatik

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:46 ,

AUDI A6 2.0-Tdi automat viti 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:46 ,

AUDI A6 3.0 tdi Quatro automat viti 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:46 ,

Audi A7 3.0 Quatro automat viti 2013

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Audi A7 3.0 kuatro automat viti 2013

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:45 ,

Audi A6 3.0 Quatro automat viti 2013

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

Okaziooon VW Touran

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:45 ,

Okaziooon Opel meriva 1.6 gas benzin

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:44 ,

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 ,

Mercedes Benz 250-bluetec 4matic automat viti 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:44 ,

Mercedes E klase 220 automat viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 ,

MERCEDES E-klase 350-Bluetec VITI 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 ,

Mercedes 550 4-Matic viti 2011

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:44 ,

Gle 350 BLUETEC viti 2016

34 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:43 ,

Mercedes Glk 250 4-matic automat viti 2014

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:43 ,

Ml 350-bluetec automat viti 2013

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:43 ,

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:43 ,

Toyota Hiace//2009//2.4 naft//manual

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:43 ,

Seat

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:43 ,

GL 350 BLUETEC VITI 2015

25 900 EUR

Sot 06:43 ,

Mercedes c klase 220 automat viti 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:40 ,

E220 blutec

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Ford Ranger//2009//4×4//2.5naft

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:40 ,

Ford transit//2.2 naft//manual//naft.

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Mercedes benz C 220//2.2 naft//automatik//2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Fiat bravo//1.6 naft//automat//2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:40 ,

C220 Cdi

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Mercedes Benz C220 Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:37 ,

Nissan navara--2013--2.5nafte--4X4

13 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:37 ,

2016 Mercedes Benz GLE super ofert

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 06:36 ,

VW Volkswagen Touran 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:36 ,

VW Volkswagen Touran 1.9 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 ,

RENO.MEGANO.1.5.NAFT.MANUAL.VITI.2008.MAKINA SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:34 ,

TOJOTA JARIS.1.3.CC BENZIN.AUTOMAT SUPER GJENDJE.VITI.2006.

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:34 ,

Ford Fokus TDDI

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:34 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:34 ,

SHITET VW GOLF 5 VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj te | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Televizor në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Apartamente
  • televizor në kategorinë All Category
  • telefona në kategorinë All Category
  • Televizor në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Tenda në kategorinë All Category
  • televizor në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse
  • Televizor në kategorinë Elektronika
  • Televizor në kategorinë Pjesë për TV/Satelitë
  • telefona te perdorur në kategorinë Telefona celular | Huawei

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione