Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Giulietta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Giulietta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:11 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

Gulietta 2.0 diesel 2012 okazioooooonn..

6 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 13:20 ,

‼️okazion‼️ 100.000km

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 08:35 ,

��alfa romeo giulietta�� ‼️100.000km‼️

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 22:48 ,

alfa romeo giulietta

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 12:53 ,

‼️Alfa romeo giulietta‼️

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 12:04 ,

‼️alfa romeo giulietta‼️

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 15:06 ,

‼️alfa romeo giulietta‼️

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 22:43 ,

Shitet Alfa Romeo Giulietta 2010 1.4 TB 170 hp /GAZ

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 20:47 ,

Shitet AlfaRomeo 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 15:43 ,

Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio LIMITATA

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 16:28 ,

Alfa romeo giulietta

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 14:20 ,

Alfa romeo giulietta

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 00:32 ,

Shitet ALFA ROMEO 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 22:32 ,

Shitet Alfa

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 20:54 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 17:40 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2014 2.0 JTD

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 15:50 ,

Alfa-Romeo Giulietta

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 15:41 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4 benzin 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 15:37 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4 benzin 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 08:55 ,

Alfa Romeo

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 11:12 ,

Alfa Romeo

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 12:06 ,

Alfa Giulietta

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 12:01 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM-2

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 18:02 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2014 2.0 JTD

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 23:36 ,

��ALFA ROMEO GIULIETTA 2014 2.0 JTD��

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 17:17 ,

Alfa giulietta

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:18 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft 12/2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 14:18 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft 12/2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:33 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:33 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:33 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:33 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:33 ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA, 12/2011 1.6 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 00:11 ,

Alfa Romeo Giulietta

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 21:27 ,

ffs

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 10:49 ,

Shitet alfa romeo giullietta supeeerr

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 12:07 ,

Alfa Romeo

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 11:26 ,

Alfa Romeo

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 17:07 ,

Kerkoj makine me letra deri ne 600 lek

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 19:09 ,

OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 09:47 ,

Alfa romeo e sapo ardhur

5 500 EUR

08 Maj 16:19 ,

shitet Alfa romeo giulietta

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 16:01 ,

ALFA ROMEO Giulietta 2.0 Naft

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 20:08 ,

Alfa Gulietta

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 10:36 ,

Giulietta okazion viti 2013 disel

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Mar 23:59 ,

Alfa Giuliet

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 15:31 ,

Alfa giulietta viti 2013 okazion 1.9 diesel

7 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Giulietta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione