Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

4C , 17
8C , 16
Alfa 145 , 132
Alfa 146 , 109
Alfa 147 , 1396
Alfa 149 , 15
Alfa 155 , 14
Alfa 156 , 950
Alfa 159 , 444
Alfa 164 , 6
Alfa 166 , 388
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 1
Alfasud , 1
Alfetta , 2
Brera , 17
GT , 126
GTV , 12
Giulia , 12
Giulietta , 100
Junior , 1
MiTo , 69
Spider , 20
Sprint , 4

Gjej njoftime për Alfa Romeo në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 19:15
Linku:
Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

Shitet OKAZION! Alfa Romeo Giulietta 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:44 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Vlorë

Alfa Giulietta Sport 2013 2.0Naft

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 19:15
Linku:
Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

Shitet OKAZION! Alfa Romeo Giulietta 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:06 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Alfa Romeo 1.9 Jtd Nafte Super e shpejte -06

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

Alfa Romeo Giulietta -automatike-MUNDESI NDERRIMI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:25 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Fier

Alfa Romeo Gulieta-1.4 Benzin Gaz Turbo-2010-Manual 6 marsha

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo automatik 1.9 Nafte

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:54 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulia  ·  Tiranë

Shitet makine

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 21:33 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa romeo 159 jtd 1.9 full sport fabrike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Berat

Shitet Alfa Romeo, Benzinë -Gas

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:04 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Alfa Romeo 147 1.9 Nafte Viti 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:05 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa 159

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:46 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:45 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Fier

Alfa Romeo 147

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Shkodër

Alfa gt selesped 2.0 benzin automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:31 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo 2006

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 17:20 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

U Shit Flm

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:49 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Vlorë

Alfa Romeo Giulietta Turbo Benzina

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Fier

Alfa Romeo Mito Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 11:02 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:11 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Fier

Alfa Romeo Mito

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 15:54 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Vlorë

Shitet-Ndrohet Alfa 156 1.6bencin Okazioon

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:50 Auto sallon Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Fier

Alfa Romeo Mito 2009 1.4 benzin gaz 3400€

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
23 Maj 20:22 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Fier

Okazion Alfa Giulietta

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 00:25 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Fier

Alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Korçë

Alfa

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 00:07 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Shkodër

ALFA ROMEO 2013 1.6 naft

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 22:58 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

Alfa Romeo Giulietta

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 17:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Okazion alfa romeo 159 1.9

3 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:17 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Alfa Romeo

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 10:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 16:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 155  ·  Durrës

PESHQIR ORIGJINAL RICHMOND

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 15:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Shitet per arsyje emigrimi okazjon ska cmim tjeter 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 15:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Okazjon 1250 euro ska cmim tjter

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 12:20 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkodër

1.9 6+R marsha

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 19:44 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 15:50 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkodër

Alfa Romeo 159

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:53 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 10:35 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 15:34 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Alfa Romeo 159 SportWagon

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 15:11 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Shitet per arsyje emigrimi

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 11:59 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Shitet per kalim ne makin me 4 dyer

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 11:51 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

Shitet per arsyje ne Kalim makin me te madhe

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 18:39 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Ndrohet me makine me te vogel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 01:10 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tiranë

shitet alfa romeo

3 500 EUR

09 Maj 20:23 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

3 600 EUR

09 Maj 19:45 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pukë

shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 15:31 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Lushnjë

Shitet Alfa Romeo

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 10:02 Auto sallon Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Fier

Alfa Romeo 147 1.6Gpl 2009 3200€

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo ne Shitje


Keni Alfa që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione