Lancia delta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Lancia , 92
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lancia delta,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lancia delta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:15 ,

Lancia Delta 1.6 Nafte Automat 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Dyqani ,

LANCIA DELTA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 ,

Lancia delta 1.6 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 ,

Lancia delta 1.6 naft ekonomike 09.top dogan

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:23 ,

Lancia Delta 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 20:35 ,

Lancia Delta 2011 1.8 Benzine

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 07:49 Dyqani ,

LANCIA DELTA 1.8 TURBO -JET..SPORTRONIC.200PS

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:03 ,

LANCIA DELTA 1.6 NAFTE AUTOMAT FULL NE LLOJIN E SAJ

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 15:02 ,

LANCIA DELTA AUTOMATIK 1.6 NAFT 152000km

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 16:05 ,

OKAZION LANCIA DELTA

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 18:20 ,

lancia delta 1.6diesel automat. nderrohet fiat500 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 21:38 ,

Lancia delta

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:53 ,

Shitet pjese pjese

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 12:00 ,

Lancia delta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 12:54 ,

Lancia

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 23:31 ,

Okazion Lancia Delta 1.6 Naft Full Option 2010

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 17:39 ,

Lancia Delta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:51 ,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 17:43 ,

Lancia Delta Okazion nga 5200€ 4600€⏳

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 12:38 ,

LANCIA DELTA

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 10:53 ,

Shes Lancia Delta

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 13:25 ,

Okazion Lancia Delta 1.6 Naft Full Option 2010

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 09:05 ,

Shitet lancia delta 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 19:49 ,

lancia delta 1.6 nafte okazionn!!!!

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 17:35 ,

Lancia Delta ��

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 12:19 ,

Shitet Lancia Delta-2010-5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 07:18 ,

Lancia Delta Full option 1.6 nafte automat 2010

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 13:26 ,

Lancia delta OKAZION 5400€

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Tet 21:31 ,

Lancia Delta 2000 nafte

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 12:57 ,

Lancia Delta Automat 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 17:15 ,

Lancia Delta benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 18:20 ,

Lancia delta

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:30 ,

Okazion Lancia Delta 5200 €

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 16:30 ,

Lancia Delta 1.9 twinturbo

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 07:32 ,

LANCIA DELTA KAMBJO AUTOMAT 1.6 NAFTE PANORAMIKE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Gush 16:27 ,

Lancia Delta 2010

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 08:27 Dyqani ,

U SHIT Lancia Delta 1.6 MJT

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 10:20 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:27 ,

Lancia Delta 1.6 disel

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 12:27 ,

Lancia delta 2011 automat

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 23:33 ,

Lancia Delta 1.6 disel

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:43 ,

Lancia delta 1.4 16 v

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 08:28 ,

Lancia delta 1.9 biturbo nafte panoramik

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 08:38 ,

U SHITE okazion Lancia Delta 1.8 Turbo

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 21:37 ,

Lancia Delta

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lancia delta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione