Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe 150 - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 150,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 150 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 15:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 203 Evo, 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 21:48 Konzolatë për lojëra , Tiranë

ps vita

80 LEK Çmimi me zbritje

08 Shk 09:05 Makina , Tiranë

C2 VTS viti 2007 e sapo targuar 2800 euro

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 12:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 00:22 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

disqe 16 mercedes

15 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Jan 18:51 Makina , Tiranë

Renault Laguna

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:42 Makina , Tiranë

Opel astra1.9 vit2005 okazoin

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 16:48 Makina , Tiranë

Shes Makine

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:34 Makina , Tiranë

VOLVO C30 1.6 DIESEL GJENDJE SI TE RE 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 15:10 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe Mini Cooper

150 000 LEK

08 Tet 12:13 Makina , Tiranë

VW New beetle 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 12:23 Makina , Tiranë

Ford focus benzine gaz 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 12:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 CDI SPORT

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 18:01 Makina , Tiranë

Opel Astra

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:49 Makina , Tiranë

Opel Astra ne shitje

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:35 Makina , Tiranë

VWV Golf V /2007/automatike

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 08:30 Makina , Tiranë

Toyota RAV4 2.2 d 4d 150 cv

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 15:20 Makina , Tiranë

U SHIT makina

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 19:41 Makina , Tiranë

ML350 blutec

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 13:02 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

4 disqe me gjith goma

150 LEK

29 Tet 08:11 Makina , Tiranë

Peugeot 407

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 12:53 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 tdci NAFT Full option

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 09:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 55 AMG orgjinal

15 Sht 09:37 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Automat Nafte i 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 10:50 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe per ,audi ,vw golf

15 000 LEK

29 Korr 11:33 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES C180 BENZINE GAS AUTOMATIKE FULL

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 19:34 Makina , Tiranë

Shitet CitroenC4 viti 2007 çmimi 3000 euro diskut

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 09:33 Makina , Tiranë

DEN AUTO. CLS 350 Look Amg full opsion

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 09:32 Makina , Tiranë

DEN AUTO. BMW X6 Performance full opsion

32 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 13:34 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe 16 per golf 4

15 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Shk 15:17 Makina , Tiranë

VW Passat 1.8T benzin gaz euro3

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 10:15 Makina , Tiranë

U SHITE.....AUDI A4 1.8T BENZIN GAZ .....

7 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 13:24 Makina , Tiranë

Shitet golf 4 manual 1.9 nafte

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 11:36 Makina , Tiranë

Mercedez E350 BLUE AMG -Line 2987ccm3 Avant

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes C 220 dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 15:58 Makina , Tiranë

Audi A4 TDI GOLF 4 TDI MOTION SPORT EDITION

6 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 150 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione