Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe 150 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 150,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 150 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Shk 01:17 Makina , Tiranë

��OKAZION��SUPER MJET��E'Class 2.0 Benzine��

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 18:33 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG Kompressor

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:47 Makina , Tiranë

shitet 220 cdi evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 06:39 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c class

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 01:57 Makina , Tiranë

Shitet w203 c class 220 cdi evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 12:17 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c class

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 15:05 Makina , Tiranë

Shitet NISSAN X-TRAIL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 08:20 Makina , Tiranë

Audi a7 matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 11:56 Makina , Tiranë

Toyota Aygo Automat okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 22:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI 3.55/37 

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Nën 14:42 Makina , Tiranë

MERCDES BENZ 250 BENZINE+GAS , 4 Matic.

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 13:42 Makina , Tiranë

AUTO999 TIRANE C200CDI Viti 2005 (FACE LIFT) PORTOBAGAZH

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:18 Makina , Tiranë

Toyota Aygo Automat OKAZION!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 20:28 Makina , Tiranë

Toyota Aygo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 11:44 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma

125 EUR Çmimi me zbritje

13 Gush 17:20 Makina , Tiranë

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 16:24 Makina , Tiranë

C klass C200 -W204 blueefficiency 1300€ servise te sapo bera

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 12:11 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 nafte 4x4 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Qer 16:41 Makina , Tiranë

A class 150 gaz/benzine OKAZION

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:25 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 13:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 13:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 dizel 2015 full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:39 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.9 CDTI (TI e kuqe)

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 15:19 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.9 CDTI (TI e kuqe)

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 12:59 Të tjera , Tiranë

Ps3

15 000 LEK

19 Pri 10:33 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe 16 + goma

150 LEK

12 Pri 16:44 Makina , Tiranë

Audi a7 matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 12:26 Makina , Tiranë

Okazion

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 14:04 Makina , Tiranë

Audi a7

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 09:40 Makina , Tiranë

Shitet makina e sapoardhur nga Gjermania.

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 15:04 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz, full option EVO

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:26 Makina , Tiranë

SHITET E220 CDI AVANTGARDE

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 12:57 Makina , Tiranë

SHITET W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 16:09 Makina , Tiranë

Shes Range Rover Evoque, 2015

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Dhj 17:07 Makina , Tiranë

SHITET VW JETTA 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Dhj 17:55 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4, NAFTE AUTOMATIK

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 13:49 Makina , Tiranë

fiat bravo sport 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Dhj 19:54 Makina , Tiranë

shitet/ ndrrohet me makin pune ose portobagazh

3 500 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 150 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione