Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe 150 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 150,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 150 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Korr 20:17 Makina , Tiranë

Rover 216 coupe -94

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 10:31 Makina , Tiranë

PEUGEOT 3008

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 20:41 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe audi 16

300 LEK

17 Mar 15:10 Makina , Tiranë

Okazion Benz A Class 150, 3900 euro diskutueshem

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 20:30 Makina , Tiranë

AUDI A6 TDI -05

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 20:09 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Okazion PS3

110 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 09:47 Makina , Tiranë

Volkswage Golf 4 1.9 TDI te kuqe(te 3) highline

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 16:25 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Psp 3004

15 000 LEK

08 Dhj 18:37 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps3 slim

150 EUR Çmimi me zbritje

18 Nën 09:53 Makina , Tiranë

Nissan Terrano 4*4 dizel -91

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 14:11 Makina , Tiranë

Renault -03

3 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Tet 21:53 Makina , Tiranë

OKAZION-VW Golf 4 -02

4 000 EUR

15 Tet 21:59 Makina , Tiranë

VW Golf 4 1.9 TDI -03

4 700 EUR

10 Tet 19:56 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE -04

3 700 EUR

09 Tet 13:00 Makina , Tiranë

BMW 525 -05

10 000 EUR

06 Tet 16:56 Makina , Tiranë

Audi A6 1.8T Benzin/Gaz -03

8 000 EUR

18 Sht 14:45 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 diesel -05

13 800 EUR

01 Sht 14:11 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Xbox 360 me cip

15 000 LEK

20 Qer 16:14 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin -99

2 500 EUR

02 Qer 18:43 Makina , Tiranë

VW Golf 4 benzin -03

3 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 150 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione