Publikuar: Dhj 15 2020 09:31

Shes 4 Gomat e perdorura Nr 14

LEK

Publikuar: Dhj 15 09:31
Shikime: 2
Shes 4 Goma vere te perdorura
Bashk me gjith disqe Hekuri
Ne gjendje shum te mira
Sic mund ti shifni dhe ne foto
Kushe eshte i interesuar te me telefonoi
Cmimi 150 mij lek te vjetra
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694845478

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione