Gaz | Korçë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz , kategori , ose vendndodhje Korçë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaz Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:52 ,

OKAZJON

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:49 ,

OKAZJON

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Passat benzin gaz 1.8

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:46 ,

okazion chevrolet epica 2.0i me 100 mij km 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:08 ,

OKAZION....Peugeot benzine-gaz

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:03 ,

Mercedes Benz CLS 5.0 benzine/gaz, Full option

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:57 ,

MERCEDES BENZ CLK 200 BENZIN GAZ VITI 2000 MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:57 ,

��Seat 1000 kubik benzine-gaz i vitit 2002��ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Seat ne gjendje shume te mire, benzine-gaz

2 200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

Ford Galaxy benzin-gaz 2007

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

VW-BEETLE 1.6 BENZIN-GAZ MANUALE VITI 2000 SUPER GJENDJE

2 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:18 ,

E CLASS 350 B-Gaz look amg

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:05 ,

Shitet BMW 520i Benzine/ Automat M-Paket

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:05 ,

Mercedes E220 CDI Avantgard Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:57 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor Avantgarde ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:56 ,

��Shite Okazion 1.4 benzine 2006 ��

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Manuale

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:45 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

SHITET AUDI A6 2.4 BENZIN + GAS AUTOMAT 7G ������

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 ,

VW-BEETLE 1.6 BENZIN-GAZ MANUALE VITI 2000 SUPER GJENDJE

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 ,

Shitet & ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 ,

Renault laguna 2 benzinë/ gas fabrike

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:43 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:40 ,

Jeep WRANGLER 4.0 Automatik

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:32 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor benzine/gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:31 ,

Mercedes-Benz E200 Komprressor benzine/gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:58 ,

Volkswagen Polo benzine-gaz 2005 ardhur nga Germany me dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

ŠKODA FABIA 2008 Benzine-Gaz L.Renzo me dogane

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:54 ,

FIAT BRAVO 1.4 Benzin-Gaz Viti 2010 Me Dogane ����

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:45 ,

Mercedes benc

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:33 ,

Shitet VW PASSAT SE 2.5 65.000 km origjinale

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 13:17 ,

BMW X5

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:58 ,

MERCEDES=BENZ 2005 AUTO BENZ+GAZ

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:57 ,

Mercedes Benz benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:15 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione