Makina Gaz ne shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjeni makina Gaz në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Gaz në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Gaz dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Gaz në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.15 Pri 17:54
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14
Linku:
,

VW TIGUAN 2.0 TSI 4 MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:52
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:05
Linku:
,

Mercedes benz C class 250

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:00
Linku:
Dyqani ,

2013 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 01:54 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:46 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:36 ,

Shitet Daewoo Lanos 1.4 Benzine/Gaz, Gjendje Shume E Mire

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:32 ,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin/ Gaz

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:31 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:24 ,

SEAT ALTEA XL 2.0/2008..AUTOMAT..NDERROHET

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:16 ,

Mercedes A180//Automat//Gjendje perfekte//ideal per femra

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:07 ,

Opel Meriva 1.8 Benzin gaz Kambio Automat .

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:04 ,

Honda crv

850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:01 ,

!! SHITET FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT !!

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:57 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:54 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:54 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:53 ,

X5 3.0 Gaz+Benzine Automatike Viti 2008 Tavan Panoramike

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manual

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:52 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:52 ,

Peugeot 206CC 1.6 Gaz+Benzine Viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:52 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:50 ,

Range Rover Sport 4.4 Gaz+Benzine Automatike LooK//2013

14 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:49 ,

Ford Fusion 1.4 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:49 ,

OKAZION FORD FOCUS 2.0 BENZINE/GAZ 2009

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:49 ,

Audi A4 2.0T Quattro Gaz+Benzine Automatike 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 ,

Vw Tiguan Automatike 2.0 GAZ+BENZINE Viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:48 ,

Opel Corsa 1.2 GAZ+BENZINE 2009 Manuale

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:48 ,

OKAZION��VW POLO 1.6 BIFUEL 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:48 ,

Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine Viti 2008 Manuale

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:46 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 ,

C 300 viti 2010 Benzine - Gaz / mundesi ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:43 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:43 ,

Presidencial S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 ,

Vw Golf 6 Automatike 1.4 Benzine 190.000 Km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:42 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:21 ,

Mercedes Benz Ewo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 ,

Mitsubishi 2005 benzine gaz nderrim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:20 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:16 ,

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:14 Dyqani ,

‼️Super Okazion Toyota Aygo Automat‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Dyqani ,

Vw polo 1.6 benzin motorr i thjesht

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej Makina Gaz në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina me Gaz të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina me Gaz, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Gaz me qera ditore, Makina Gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine Gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina Gaz ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën Gaz tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina Gaz në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione