Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lokal - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
BMW , 7
Fiat , 4
Kia , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Škoda , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lokal,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj lokal Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:21 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:51 Makina , Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 18:40 Makina , Tiranë

Benz (204)

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 08:38 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

15 Pri 11:48 Makina , Krujë

A class 180 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 01:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz Glk okazion 2011

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:44 Makina , Durrës

BMW X5 35d 2013 x-drive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 13:01 Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Tet 20:42 Makina , Tiranë

shitet ambienti ne vore tek kastrati madh

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 13:44 Makina , Tiranë

❌❌jepet me qera ambienti ❌❌

Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:06 Makina , Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:41 Makina , Tiranë

Jepet lokal me qera

600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 20:34 Makina , Durrës

����Okazion���� Mazda 3 1.6 Nafte 2007 ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:29 Makina , Tiranë

�� U SHIT ��

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 12:10 Makina , Tiranë

Shes Porsche

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 11:06 Makina , Tiranë

2 manikina te reja okazion!!

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 21:38 Makina , Elbasan

ML 350 Ndrim me makin +/- Apartament TR +diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 11:47 Makina , Tiranë

Audi 2+S Sport

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Dhj 14:39 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2012

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 13:26 Makina , Tiranë

Kia K5

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Kia Sportage 2014

999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 13:09 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf VII

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 22:05 Makina , Kavajë

Shiten

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 16:24 Makina , Tiranë

Toyota

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

50€ APLIKACION për mobil 1 VITË mirëmbajtje OFEERT

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

30€ webfaqe+publikim+mirëmbajtje 1 vitë OFERT!!!

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

promovo(rrite) biznesin tënd për 30€ 1 vitë ONLINE

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

30€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje 1 vitë

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

promovo(rrite) biznesin tënd për 1 vitë 30€ ONLINE

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 13:07 Makina , Gjirokastër

Fiat SCUDO SCUDO 1200 K 2.0 MJ 120 AIRCO 3 persona

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 13:06 Makina , Elbasan

Fiat SCUDO SCUDO 1200 K 2.0 MJ 120 AIRCO 3 persona

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 12:46 Makina , Durrës

Fiat SCUDO SCUDO 1200 K 2.0 MJ 120 AIRCO 3 persona

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 12:46 Makina , Durrës

Fiat SCUDO SCUDO 1200 K 2.0 MJ 120 AIRCO 3 persona

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 19:56 Makina , Tiranë

Audi Q5 2013, S-line

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 08:46 Makina , Tiranë

Audi Q3 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 11:48 Makina , Tiranë

Makina me qera PRIME RENTAL

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Korr 11:40 Makina , Tiranë

Shitet volkswagen UP

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 11:30 Makina , Tiranë

Makina me qera PRIME RENTAL

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 08:41 Makina , Tiranë

Benz C Class Okazion

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:19 Makina , Tiranë

Benz C Class Okazion

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 17:24 Makina , Tiranë

BMW 740d

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Jan 18:31 Makina , Tiranë

Ndrrohet Dyqan me makin Diferenc

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lokal | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione