Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 09:50
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

29 Mar 12:24 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 11:50 Makina , Elbasan

Ford

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:51 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 08:54 Makina , Fier

Sharan 200 benzin Automat!!!!

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 01:15 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2007 çmimi��2.750€��

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 01:08 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Mar 00:27 Makina , Korçë

U shit !! FIESTA 2016 ����

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 20:37 Makina , Lushnjë

Shitet Chevrolet Kalos 1.2 Benzin Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 18:05 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:31 Makina , Vlorë

BMW SERIA3 2009 3.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 13:03 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 12:54 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:54 Makina , Durrës

Nissan Rogue 2.4 benzin motor i thjesht automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 12:35 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 12:32 Makina , Durrës

Shitet passat 2.5 benzin dogane e paguar OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 00:26 Makina , Durrës

S 550 Viti 2011 dokumenta te paguara Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 00:26 Makina , Durrës

Okazion Ml 320 naft Pa taks luksi Viti 2010 ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:36 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 2010 euro 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 19:56 Makina , Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 18:59 Makina , Tiranë

SHITET VW TOURAN 1.9

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:59 Makina , Tiranë

Gle 300D Amg Line

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Mar 18:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 500

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 18:37 Makina , Tiranë

Ford fiesta benzin gaz 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 Kompressor okazion !!

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 16:48 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 16:16 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class AMG Look(europe) / Mundesi nderrimi

20 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 13:15 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 10:51 Makina , Gramsh

Ford Fiesta 0692345121

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:51 Makina , Tiranë

GOLF 5 2008 AUTOMAT 7G

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 10:47 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 10:47 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 10:47 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:11 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Kambio Automatike 222km me garanci

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:36 Makina , Tiranë

Audi A6 Full Option Sapo Ardhur ������������

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 08:57 Makina , Tiranë

Honda Pilot , Automat, benzine+gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 08:28 Makina , Gramsh

OKAZION ,7️⃣5️⃣0️⃣0️⃣EURO I PADISKUTUESHEM

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:51 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:31 Makina , Tiranë

SHITET FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 10:22 Makina , Tiranë

Violvo Xc90

57 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Mar 10:09 Makina , Elbasan

Lincoln

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 09:35 Makina , Tiranë

Makina me qera për Fëmijë

35 LEK / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 14:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz G63 BRABUS

110 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 13:39 Makina , Tiranë

Audi A8L Full

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione