Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:53
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

24 Maj 09:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Wottan  ·  STORM-S  ·  Tiranë

Okaziooon

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 09:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.0 tdi viti 2014 me dogane 11800€

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 09:19 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 tdi 2013 me dogane 11200€

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 08:36 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

OKAZION Jaguar XJ 2013 3.0 nafte

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:19 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 08:19 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 08:19 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 06:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����MERCEDES E280 BENZINE 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Goma Barum Si te reja 205/55R16 Dimri 200euro

200 EUR

24 Maj 00:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 00:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d TwinPower 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 22:40 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Shitet okazion Fiat Bravo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 20:38 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 Nafte 105 Mij Km FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 20:00 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5 s-line Premium plus 2016

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 ���� 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 17:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet ford fiesta

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 17:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover sport 4.2 supercharger

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 17:03 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L 3.0 sc benzin + gaz

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:10 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 15:18 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

Okaziooooon bmw 730

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 15:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 Gaz/Benzin

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 14:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2014 ��������

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:33 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 13:29 Makina  ·  Audi  ·  RS7  ·  Tiranë

Audi

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 13:29 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 7.5 Look Gti Full Optional 11.000€ i diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 12:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan Qashqai 2010 , 5999€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 12:56 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Audi Q7 , 2014 , 3.0 Nafte , 16.500€ i diskutueshem

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 12:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz B Class 200 Nafte AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:49 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:54 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Krujë

Ford fiesta 1.4 nafte AUTOMAT

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Maj 11:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0 T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 09:20 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

VOLVO XC-90 7-vende 2.4 naft viti 2011

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Berat

Audi A7 3.0 viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:16 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

taska , kupa disqesh per makina set 4 cop

23 Maj 09:13 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:13 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Paket dinamo per makina te viteve 2000

2 000 LEK

23 Maj 09:11 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 09:11 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC-60 2.4 naft viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7 2.0 naft automat viti 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:11 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

kolektor thithje injator vw audi seat skoda benzin

80 LEK

23 Maj 09:09 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2.4 naft viti 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 automat 4-matic viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:06 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2.2 naft viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione