Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 3234
Audi , 144
Volvo , 123
BMW , 100
Toyota , 43
Land Rover , 33
Fiat , 31
Opel , 26
Nissan , 18
Smart , 16
Seat , 12
Peugeot , 12
Renault , 12
Porsche , 7
Citroën , 6
Mazda , 5
Chevrolet , 5
MINI , 4
Hyundai , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Jaguar , 3
Saab , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Cadillac , 2
Dodge , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:00
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:52
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350 (AMG LOOK) 2014 pa taks luksi

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:53 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

Audi A4--2010--Automat 9G

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

VW TIGUAN R LINE 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2007 Manuale 6+1

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina , Tiranë

Sapo targuar ����Mercedes Benz w203 Portobagazh

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:28 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 2012 1.4Naft Euro5

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:24 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 Makina , Fier

Shitet c 180 kompresor Avangard. super gjendje i sapo ardhur

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:54 Makina , Fier

..OKAZJON C300 .2009 USA.OKAZJON SUPER

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:54 Makina , Fier

.SHITET SHARAN 2.0 BENZIN 2007 .

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:53 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS...

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:49 Makina , Fier

��SHITET BMW X5 2009 FULL BENZIN GAS 128 MILJE USA.��

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Fiat 500 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

14 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:25 Makina , Korçë

SUPER OKAZION 48 ORE !! FIESTA 2016 ����

4 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:21 Makina , Shkodër

SHITET 1.4 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:20 Makina , Elbasan

�� Shitet Ford Fiesta Ghia ���� ��️ Manual 2004 Benzine 1.6

2 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Makina , Tiranë

BMW X5 OKAZION

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 nafte automatik viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:12 Makina , Korçë

���� Volkswagen Polo 1.2TDI COMFORTLINE����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:06 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:06 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:06 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:06 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:58 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta viti 2009 motorr 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Makina , Vlorë

Ford fiesta 1.4 nafte

3 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque (87.000 KM) Extra Full Si i Ri

23 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:43 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:43 Dyqani Makina , Vlorë

Audi S6 4.0 Tfsi V8T

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 manual benzine/gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 Dyqani Makina , Vlorë

Bmw X5. 3.5d M-Packet Individual

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:19 Makina , Tiranë

RANGE ROVER CLASIC 1988

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:12 Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006 173 mij km

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:09 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione