Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Devoll

Acura , 6
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 41
BMW , 28
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 2
Citroën , 9
Daewoo , 5
Dodge , 1
Fiat , 20
Ford , 50
Honda , 2
Hyundai , 4
Jeep , 3
Lancia , 3
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 8
MINI , 2
Mitsubishi , 11
Nissan , 19
Opel , 50
Peugeot , 16
Renault , 19
Rover , 2
Seat , 6
Škoda , 4
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 1
Toyota , 34
Volvo , 7
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Devoll ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:49 Makina , Devoll

Opel

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:26 Makina , Devoll

Opel astra H

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:42 Makina , Devoll

Shitet A Class , OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 23:03 Makina , Devoll

Suzuki

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 00:29 Makina , Devoll

Makina

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 12:48 Makina , Devoll

SHITET

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 01:18 Makina , Devoll

WhatsApp +19015016195 Join Illuminati online Ghana/USA/UK.

2 000 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 20:07 Makina , Devoll

Shitet Cls 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:22 Makina , Devoll

Volvo

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:01 Makina , Devoll

Bilisht

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:23 Makina , Devoll

Mjet pune

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 07:15 Makina , Devoll

SHES golf 2

1 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Shk 01:31 Makina , Devoll

OKAZION MERCEDES BENZ //EVO SUPER GJENDJE

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 16:46 Makina , Devoll

Mercedez-Benz E-200.

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 17:12 Makina , Devoll

C klas 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 20:23 Makina , Devoll

Shitet Freza E DORES ME CMIM OKAZION

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 18:13 Makina , Devoll

Shitet Passat

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 20:58 Makina , Devoll

Toyota

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:30 Makina , Devoll

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:20 Makina , Devoll

‼️ OKAZION ‼️ FORD FOCUS TITANIM

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 23:48 Makina , Devoll

Ford Focus ne shitje

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 23:48 Makina , Devoll

Ford Focus Okazion ne shitje

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 12:08 Makina , Devoll

Shitet

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 16:57 Makina , Devoll

Audi A6 LOOK RS6 2009 Okazion��

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 16:57 Makina , Devoll

LAND ROVER FREELANDER SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 16:38 Makina , Devoll

Audi a4 2.0 tdi 170000 km

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 12:23 Makina , Devoll

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 10:49 Makina , Devoll

BMW X6 xDrive35d Sportpaket

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 15:01 Makina , Devoll

Shitet Audi A6 Portobagazh

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:50 Makina , Devoll

Shitet ose ndrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 15:01 Makina , Devoll

Audi a6

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 13:04 Makina , Devoll

Gjendia

3 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 13:25 Makina , Devoll

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 13:42 Makina , Devoll

Shitet opel okazion

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 17:28 Makina , Devoll

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:24 Makina , Devoll

Toyota

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 22:24 Makina , Devoll

Toyota RAV4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:51 Makina , Devoll

Cady 1.9 nafte 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:51 Makina , Devoll

Cady 1.9 nafte 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:51 Makina , Devoll

Shitet W Caddy

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:50 Makina , Devoll

Shitet W Caddy

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 10:59 Makina , Devoll

Suzuki grant vitara

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 23:13 Makina , Devoll

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 19:20 Makina , Devoll

Shitet Tata

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Tet 14:21 Makina , Devoll

Audi A6 viti 2006

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 19:24 Makina , Devoll

Golf 3 1.6 Benzine

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 21:32 Makina , Devoll

U shit flm merjep

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:29 Makina , Devoll

Volkswagen passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 08:17 Makina , Devoll

Fiat 500L 1.6 Diesel viti 12/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 04:28 Makina , Devoll

Toyota

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione