Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz e 250 clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 12
BMW , 9
Ford , 8
Toyota , 4
Nissan , 2
Opel , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Smart , 1
Renault , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz e 250 clas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz e 250 clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

��Passat 2013 Benzine Automat��

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:46 Makina , Durrës

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Makina , Fier

Shitet w124 viti 1994

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
Dje 16:00 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 2.0 naft manual 177hp

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:13 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:04 Makina , Tiranë

BMW 118d blere ne Zurich, km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:32 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 16:25 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 15:28 Makina , Elbasan

�� Renault Kangoo ��

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 15:28 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 14:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:29 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 13:18 Makina , Korçë

Mercedes Benz E Clas 250Cdi 4Matic Bluefficency Viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 12:17 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 11:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250 bluetec

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 11:37 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 20:15 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET Mercedes Benz E-Class 200 Naft Automatik

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 21:49 Makina , Durrës

Audi A8 L Exluzive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 11:45 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 22:07 Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 Benzin Super Gjendje ✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

��AUDI A4 BENZIN+GAZ 100%��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:16 Dyqani Makina , Kavajë

E cklas 220 cdi 0692606999

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:56 Makina , Tiranë

Shitet C400 Biturbo AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 09:20 Makina , Tiranë

Sapoerdhur Ml 350 4-Matic Bluetec Full option !!!!!!!

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:51 Makina , Tiranë

SHITET HUMMER H2 OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 17:19 Makina , Tiranë

��Shi8, mercedes benz, (211), e clas, avantgarde ��

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:46 Makina , Korçë

AUDI Q3 2012 (OKAZION)

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 10:08 Dyqani Makina , Kavajë

E 300 benzin gaz i sapomontuar full

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 12:46 Makina , Korçë

Audi Q3 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 10:29 Makina , Korçë

Audi Q3 2015

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 15:19 Makina , Tiranë

Toyota Avensis, manual, vitit 2013

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 10:46 Makina , Lezhë

SHITET LAND ROVER DISCOVERY SPORT

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 00:40 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 11:05 Makina , Korçë

Audi Q3 2015 QUATTRO

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 10:11 Makina , Elbasan

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 07:13 Makina , Tiranë

Subaru 1979

3 499 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz e 250 clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione