Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Evo 280 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1382
Volvo , 49
Audi , 18
BMW , 11
Ford , 7
Toyota , 5
Opel , 4
Fiat , 4
Smart , 4
Hummer , 2
Renault , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Evo 280,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Evo 280 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:10 ,

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

C.klas.2006.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:43 ,

Shitet mercedes benz evo automatik

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 ,

Shitet A class 180cdi viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:27 ,

Shitet S Class 550 viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:27 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:27 ,

E CLASS 280 CDI EVO

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

Shitet Renault Clio 1.5 nafte viti 2011 e sapotarguar

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 ,

E CLASE 280 NAFTE SAPO TARGUAR 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 ,

Smart forfour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 ,

Evo Mercedes benz e 280 cdi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 ,

AUDI A4 2.7 TDI FULLL

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:11 ,

Shitet E-Class 280 evo

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:26 ,

Evo 280 sportpacket

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 ,

Shitet-nderrohet Evo 280 okazion

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Dyqani ,

Mercedes Evo 280 benxine full opsion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Dyqani ,

Mercedes Evo 280 benzin

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 ,

Evo 280

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

OKAZION Renault Megane 1.990 euro

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:05 ,

Mercedes Benz B Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:59 ,

E 280 Evo Super Gjendje viti 2006 Automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz E220 avandgard 103 000 km

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:57 ,

Toyota Land crusier 4x4 LPG

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz G63 AMG BRABUS designo

125 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 ,

Volvo v40 cross country T3 2019

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz c300 AMG avandgard

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz c180 avantgarde

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz A160 2008

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Mercedes-Benz s320 2008

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:51 ,

Volvo XC60 diesel automatic 2009

10 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:57 ,

SHITET OSE NDRROHET

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:34 ,

Mercedes-Benz EVO 280 cdi

68 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:26 ,

E 280 EVO CDI,,VITI 2007,,AUTOMATIK,,SUPER

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:31 ,

E 280 evo 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:06 ,

VETEM SOT 4600 EURO ,LEKET NE DORE ,JO HUMBJE KOHE

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:22 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 20:57 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:50 ,

GJENDJE OERFEKTE, B/G ,110 000 KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 17:40 Dyqani ,

MERCEDEZ-BENZ E KLASSE 280 CDI EVO

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:09 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:09 ,

Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Evo 280 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Evo 280 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • evo 280 në kategorinë All Category
  • Evo 280 në kategorinë Ambiente biznesi
  • evo 280 avangart në kategorinë Makina
  • Evo 280 në kategorinë Makina
  • evo 280 në kategorinë Makina | BMW | X1 | X-modele
  • evo 280 në kategorinë Makina
  • evo 280 avangart në kategorinë All Category
  • Evo 280 në kategorinë Automjete
  • Evo 280 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione