Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te reja | Korçë | Automjete | Makina

BMW , 204
Audi , 166
Ford , 145
Opel , 102
Toyota , 48
Nissan , 40
Renault , 40
Mitsubishi , 38
Fiat , 34
Peugeot , 26
Land Rover , 20
Citroën , 19
Alfa Romeo , 16
Škoda , 16
Seat , 14
Volvo , 14
Honda , 14
Suzuki , 11
Mazda , 9
MINI , 9
Kia , 9
Hyundai , 8
Jeep , 8
Subaru , 8
Ssangyong , 7
Smart , 6
Chevrolet , 6
Chrysler , 4
Rover , 3
Daewoo , 3
Porsche , 3
Jaguar , 2
Lincoln , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te reja,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Te reja Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Dhj 13:14
Linku:
Makina , Korçë

⛔ Okazion ! Benz E350 AMG look⛔

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 19:33
Linku:
Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:52 Makina , Korçë

Iveco Massif Viti 2010 4x4 I Sapo erdhur nga Viena

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:39 Makina , Korçë

Shitet makina ne super gjendje viti 2003,Kambio manuale 6+R

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Korçë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:29 Makina , Korçë

Benz 220 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:26 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:48 Makina , Korçë

Audi A3 Benzin Gaz 100%

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:28 Makina , Korçë

GLK 280 4 Matic BENZINE, ZVICRA

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Makina , Korçë

ml 320

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:57 Makina , Korçë

Mercedes Benz 250 glk blutech

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Makina , Korçë

GLK 250 Blutech

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Makina , Korçë

Cls 320 CDI

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina , Korçë

SHITET TOYOTA AYGO 1000kv Benzine Manuale

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:05 Makina , Korçë

OKAZJON!!!!M.BENZ C.KLAS MOD:204 NAFTE 220 VITI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

Fiat Panda 1.2

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Korçë

Audi A3

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:57 Makina , Korçë

Bmw 525d automat 2008 Full zvicra

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina , Korçë

BMW 523i, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Makina , Korçë

Andi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Makina , Korçë

Shitet Nderohet 210

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 14:54 Makina , Korçë

Kia Sportage ECO

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:14 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:34 Makina , Korçë

Audi A8 Lungo Full Extra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:06 Makina , Korçë

Audi Q5 3x Sline 10/10

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina , Korçë

Mitsubishi Fuso Canter 10/10

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 20:26 Makina , Korçë

Mercedes Vito

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 19:55 Makina , Korçë

❌SHITET C280 V6 *AVANTGARDE*/AUTOMAT/219.000KM❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:33
Linku:
Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 19:18 Makina , Korçë

Audi A4 OKAZION SHITET 1.9

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 13:14
Linku:
Makina , Korçë

⛔ Okazion ! Benz E350 AMG look⛔

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 12:28 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 10:07 Makina , Korçë

Reno kango

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 02:13 Makina , Korçë

Volvo V50 1.6D 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 23:52 Makina , Korçë

Mercedes-Benz ML 320 4Matic

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Dhj 19:59 Makina , Korçë

BMW Seria 3 M sport

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:53 Makina , Korçë

FORD 1.6 naftë 2009 Super gjëndje

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:42 Makina , Korçë

A4 2012 ndrohet me fuoristrade

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 11:19 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 00:12 Makina , Korçë

FORD S-MAX

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 22:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 200 Benzin-Gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
02 Dhj 21:02 Makina , Korçë

Shitet ndrohet A clas benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 18:55 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 17:50 Makina , Korçë

Mercedez Benz Glk 220 4Matic

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 10:48 Makina , Korçë

Mercedes-benz e class

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 15:42 Makina , Korçë

W124

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 11:50 Makina , Korçë

Visi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:03 Makina , Korçë

VOLKSWAGEN PASSAT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:26 Makina , Korçë

Ford galaxy 1.9 tdi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 09:54 Makina , Korçë

Okazion reno clio super gjendje

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 18:35 Makina , Korçë

Audi a4 2.0 tdi 167000 km

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te reja | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione