Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Getz

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai Getz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:15 ,

Hyundai 2007 1.2 Gas-Benzine

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 ,

Hyundai Viti 2009 Ndrim me fuoristrade

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:56 ,

Okazion 1.0 benzin

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:46 ,

Hyundai 2007 1.2 Gas-Benzine

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 18:01 ,

Okazjon

1 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 00:31 ,

Hyundai Getz 1.5 (Nafte) Gjermania����

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:25 ,

Shitet Hyundai Getz 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Maj 12:04 ,

Shitet Hyundai Getz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 08:03 ,

Hundai Getz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 20:32 ,

HYUNDAI GETZ 1,5 NAFTE, 2008, MANUAL, KLIMA

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 16:24 ,

Shitet automjet Hynday getz

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 15:29 ,

Hyundai Getz 1.5 Viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 13:50 ,

Hyundai 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:43 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 23:49 ,

hyundai getz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:15 ,

shitet

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 13:31 ,

Okazion 2.2 euro benzin gaz 1.1 i pa diskutushem

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:18 ,

Shitet hyndai ..0684458664

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 17:00 ,

Hyundai getz

1 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 04:17 ,

sheah makin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 04:17 ,

sheah makin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 04:17 ,

makina ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 21:22 ,

Shitet okazion

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 15:05 ,

��Hyundai Getz 1.3 naft��

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 18:45 ,

Okazjon

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:17 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 16:00 ,

Okazion!!’ Hyundai Getz 1500€

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 12:16 ,

Hyondai Getz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 13:06 ,

Kristjan

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 17:55 ,

Hyundai

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 07:53 ,

Honda Getz✅Motorr1.5 nafte✅Dogana paguar✅

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 20:34 ,

Shitet Hyundai 1.5

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 20:13 ,

Okazion shitet hyndai getz 1000 kubik shume ekonomike

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 19:36 ,

okazjon

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 15:51 ,

U SHITEN FLN

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 15:13 ,

Shitet hundai geç.

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Maj 11:30 ,

Okazion shitet hyndai getz 1000 Kubik Vito 2005 shume ekono

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 21:32 ,

Hyndai

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 23:42 ,

hynday getz vetem shitet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 16:34 ,

SHITET !!

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 20:59 ,

hynday shitet nuk ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 16:28 ,

hynday getz

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 10:40 ,

hynday getz shitet nuk ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 23:49 ,

shitet nuk ndrrohet 2

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 23:01 ,

Okazion Hyundai Getz

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 09:16 ,

Hyundai Getz benzine 1.2 2004

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Pri 08:55 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 12:41 ,

Okazion! Hyundai Getz super ekonomike automat

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:32 ,

Hyndai Getz 1.5 nafte Flm u shit

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai Getz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione