Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2010 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3545
VW Volkswagen , 2233
Audi , 1372
Ford , 1252
BMW , 930
Toyota , 525
Opel , 500
Fiat , 377
Peugeot , 305
Citroën , 238
Volvo , 238
Land Rover , 207
Nissan , 198
Renault , 181
Smart , 162
Škoda , 127
Hyundai , 110
Seat , 97
Chevrolet , 97
Porsche , 86
Lancia , 77
Mitsubishi , 58
Mazda , 46
Jaguar , 43
Jeep , 41
Suzuki , 35
Dacia , 33
Kia , 33
MINI , 31
Dodge , 26
Alfa Romeo , 21
Honda , 21
Rover , 17
Chrysler , 14
Subaru , 12
Ssangyong , 10
Cadillac , 8
Hummer , 5
Daihatsu , 5
Infiniti , 4
KTM , 4
Saab , 3
Aixam , 3
Piaggio , 3
Isuzu , 2
Acura , 2
Daewoo , 2
GMC , 2
Tata , 2
Lexus , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Maserati , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2010,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2010 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 21:04
Linku:
Makina , Durrës

❌����WOLKSVAGEN TIGUAN 2010 R-LINE ABT❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
29 Maj 21:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2010 Toyota RAV4 Automat 4x4 FULL OPTIONS

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 naftë X drive automat viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
23 Maj 16:25
Linku:
Makina , Durrës

Audi a 4

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:12 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:12 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 06:12 Makina , Krujë

Okazion opel insignia 2.0 naft 2010 euro5

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 06:11 Makina , Tiranë

NISSAN 1.5 NAFTE ME 7 VENDE 2010 ZVICRA

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:09 Makina , Elbasan

SHITET FUORISTRADA

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:41 Makina , Durrës

Punto evo automat

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:08 Makina , Durrës

����Mercedes Benz GLK 220 viti 2010 lug AMG����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 03:58 Makina , Pogradec

Mercedes E220 Nafte Blueefficiency Automatike 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 03:58 Makina , Tiranë

✅Audi A3 S-Line Manuale 2.0 Nafte 2010 ������������

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 03:55 Makina , Tiranë

Mercedes E220 Nafte Blueefficiency Automatike 2010

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 03:55 Makina , Tiranë

Mercedes B200 Benzine Automatike Viti 2010

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 03:52 Makina , Lushnjë

Porsche Cayenne 3.2 GAZ+BENZINE Automatike 2005 LooK 2010 GT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:49 Makina , Tiranë

E220 Nafte Blueefficiency Automatike 2010

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:16 Makina , Tiranë

Porsche

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 5.0 [dhe nderrohet me hyrje]

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

OKAZION

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 00:32 Makina , Vlorë

Citroen C3 Picasso

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Makina , Durrës

Smart

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 00:07 Makina , Tiranë

OKAZION 350 E CLAS 8900

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 00:04 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010 ���� Gjermania ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:58 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2010 ���� GJERMANIA ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

Shitet golf 8.000 euro

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:36 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2 2.0 dci

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:30 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 Makina , Fier

MERCEDES - BENZ E 212 AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:27 Makina , Fier

Ford kuga 2.0 Diesel

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:24 Makina , Fier

Opel Insignia

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEK - VITI 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:11 Makina , Tiranë

�� Chevrolet Captiva e sapoardhur nga jashte me letra prera✅

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 23:08 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - VITI 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:05 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina , Elbasan

2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:02 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Makina , Shkodër

SHITET ✅

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:53 Makina , Vlorë

❌Mercedes Benz B Clas 2006 Nafte super ekonomik

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:53 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

14 500 EUR

Dje 22:53 Makina , Fier

SHITET OSE NDRROHET TOUAREG

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 Makina , Vlorë

Ford Focus 1,8 Disel VP 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2010 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2010 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 63 AMG | S-Class
  • 2010 në kategorinë Makina | Toyota | Auris
  • 2010 në kategorinë Automjete
  • 2010 në kategorinë Makina | Volvo | V40
  • 2010 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 350 | GLK-Class
  • 2010 në kategorinë Makina | Nissan | Note
  • 2010 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CL-Class
  • 2010 në kategorinë Makina | Mitsubishi | L200
  • 2010 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B 200 | B-Class
  • 2010 në kategorinë Makina | Seat | Leon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione