Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Sedici | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:07 Dyqani ,

FIAT SEDICI 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Fiat Sedici viti 2011 1.6 benzin-gas

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 20:26 ,

FIAT SEDICI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 20:42 ,

Fiat

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:08 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 19:29 ,

Fiat Sedici benzin gas

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 15:26 ,

Eli

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 14:07 ,

Fiat Sedici 4×4

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:37 ,

Fiat sedici

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 22:03 ,

Fiat Sedici

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:50 ,

sedici 4x4

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 23:15 ,

��Fiat Sedici 1.9 Nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 12:06 ,

Super okazion fiat sedici benzin gaz��

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:10 ,

OkaZion

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Shk 14:43 ,

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 00:35 ,

okazion per arsye emigrimi

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 17:34 ,

Shitet fiat sedici 4×4

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 01:04 ,

Fiat Sedici 4x4 gaz benzin 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 21:21 ,

SHITET FIAT SEDICI benzine/GAZ

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 20:33 ,

Fiat Sedici

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 19:49 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 05:01 ,

Fiat sedici 4x4

4 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 22:48 ,

okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 12:11 ,

Fiat sedici 1.6 benzine 4x4..

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 09:17 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 10:49 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:17 ,

fiat sedici

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 18:34 Dyqani ,

U SHIT Fiat Sedici 1.9 mjt 4x4

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 12:24 ,

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 09:40 Dyqani ,

U SHIT Fiat Sedici 4x4 viti 2007 1.6 benzin-gas

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 07:17 ,

Fiat secidi 1.9 nafte viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 11:12 ,

Shitet Fiat Sedici

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:27 ,

Fiat Seidici 4x4 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 11:15 Dyqani ,

FIAT SEDICI 2008 1.9 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 09:25 Dyqani ,

U SHIT Fiat Sedici viti 2008 1.9 mjt 4x4

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:46 ,

shes fiat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:29 ,

Shitet Fiat Sedici 4x4

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 14:48 ,

Fiat sedici manual 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 17:40 ,

+ FIAT SEDICI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 13:57 ,

Fiat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 09:28 Dyqani ,

Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 22:13 ,

Shitet fiat xhip 4.4

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 16:57 ,

Fiat sedici

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 23:44 ,

FIAT SEDICI2009 SUPER PERFEKT1.6 BENZIN GAS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 18:59 ,

Kamjoncin

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 13:45 ,

Fiat Sedici 1.6 viti 2007, benzine, 4X4, 2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 16:06 ,

Shitet fiat sedici 4x4

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 17:51 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 12:30 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 08:44 Dyqani ,

FIAT SEDICI 1.9 JTD NAFTE 4×4 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Sedici | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione