Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes A | Durrës | Automjete | Makina

Ford , 23
Audi , 17
BMW , 16
Fiat , 5
Toyota , 4
Volvo , 4
Nissan , 3
Opel , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes A,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes A Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:31 Makina , Durrës

Shitet A Class viti 2006 sapo ardhur nga Gjermania me dogan

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 Makina , Durrës

Shitet A Class viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 Dyqani Makina , Durrës

Shitet A Class 2008 Automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:42 Dyqani Makina , Durrës

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL SAPO TARGUAR

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOKUME SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:36 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 203 AUTOMAT 2.2 NAFTE VITI 2001 ME DOKUMENTA P

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:46 Makina , Durrës

A Classe 180 2007 Manual

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Makina , Durrës

Shitet A180CDI 2007 me pak km me NAVI 3500 EUR disk.

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:15 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:04 Makina , Durrës

Mercedes A 180 diesel viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:31 Makina , Durrës

mercedes w123

4 200 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:29 Makina , Durrës

Mercedes a class panorama

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:28 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Auris Viti 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:28 Makina , Durrës

MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010

4 498 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

C 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Makina , Durrës

Mercedes-Benz A180

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:54 Makina , Durrës

NOIZY MAYBACH S 500 BENZIN 2015 LUNGO MEGA FULL

89 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:54 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:50 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

EVO 320 NAFT 2008 4x4 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:50 Makina , Durrës

audi a2 1.4tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 13:51 Makina , Durrës

Mercedes benz A klas 190 diesel 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 10:54 Makina , Durrës

Ford C-MAX 1.8 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 07:00 Makina , Durrës

����SHITET VW PASSAT AUTOMAT 2.0NAFTE ME DOGANE VITI 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 18:46 Makina , Durrës

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:12 Makina , Durrës

Mercedes Benz A-Class

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 06:43 Makina , Durrës

Mercedes benz E kals

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 21:49 Makina , Durrës

Audi A8 L Exluzive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 21:45 Makina , Durrës

Okazion Shitet Benz Aclass 170 Benzine - Gaz Manual

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 20:14 Makina , Durrës

Volkswagen Ne shitje Benzine + Gaz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:14 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

28 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Sht 19:28 Makina , Durrës

Mercedez benz a clas160 automat nafte makina perfekte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes A | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione