Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Delvinë

Acura , 5
Aixam , 1
Audi , 10
BMW , 10
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Daewoo , 2
Fiat , 6
Ford , 4
Isuzu , 1
Jeep , 2
Kia , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 4
Peugeot , 5
Renault , 2
Smart , 6
Suzuki , 5
Toyota , 8
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Delvinë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Delvinë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 19:44 Makina , Delvinë

Ml350 bluetech motor 7.3L 16 cilindra 20 hp

5 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 19:16 Makina , Delvinë

ml250 6.3 amg

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 18:09 Makina , Delvinë

Shtitet motorri!

500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 21:48 Makina , Delvinë

Golf 3

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:34 Makina , Delvinë

Shitet xhip!

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 19:38 Makina , Delvinë

Shiten makine ose pjese kembimi!

1 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 13:55 Makina , Delvinë

Shiten Makina , Mercedez Benz-240

1 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 19:48 Makina , Delvinë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 19:47 Makina , Delvinë

smart

3 600 EUR

24 Jan 19:47 Makina , Delvinë

audiA4

5 000 EUR

11 Jan 13:34 Makina , Delvinë

smart

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 21:49 Makina , Delvinë

suzuki vitara

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 08:14 Makina , Delvinë

suzuki samurai

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 12:10 Makina , Delvinë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:22 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 07:45 Makina , Delvinë

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:28 Makina , Delvinë

Mercedes’ Benz 203

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:46 Makina , Delvinë

asdasdasdas

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 14:54 Makina , Delvinë

"VolksWagen''

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 08:46 Makina , Delvinë

Volkswagen Golf TDI 150 blanc 2014

3 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 21:32 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes-Benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 16:41 Makina , Delvinë

Bahhha

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 12:13 Makina , Delvinë

Donacion makinash (AUDI Q5 2012)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 22:39 Makina , Delvinë

Shitet Makina

3 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Mar 20:04 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes Benz C220 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:42 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:42 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:45 Makina , Delvinë

Shitet Mercedes Benz c cdi 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:22 Makina , Delvinë

Audi A7 Sportback 3.0 TDI competition quattro

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Jan 19:34 Makina , Delvinë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 10:51 Makina , Delvinë

Daewoo matiz 800 benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 11:58 Makina , Delvinë

2020 Toyota Supra 3.0 RWD

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 11:08 Makina , Delvinë

2020 Lexus GX 460 AWD

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 13:20 Makina , Delvinë

Ford Turneo conect

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 21:48 Makina , Delvinë

Stopa golf 6

100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 10:36 Makina , Delvinë

Shitet Citroen c5

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 12:04 Makina , Delvinë

E CLASS

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Gush 14:17 Makina , Delvinë

Volkswagen Polo 1.0 80 S&S 2019

7 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 13:05 Makina , Delvinë

Bilardo

300 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 08:24 Makina , Delvinë

suzuki grand vitara

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 09:26 Makina , Delvinë

Shitet Fiat Croma 1,9 Multijet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 14:04 Makina , Delvinë

Peugeot 208 gris 1.6 120ch GT Line S&S 3p 2017

6 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Korr 15:28 Makina , Delvinë

Shitet

28 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 01:08 Makina , Delvinë

Makin

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:45 Makina , Delvinë

1111

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 12:15 Makina , Delvinë

shitet benc

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 14:52 Makina , Delvinë

shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 08:59 Makina , Delvinë

Benc mesedes

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:19 Makina , Delvinë

Jeep wrangler 3.8 v6 sport 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Delvinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione