Makin | Berat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:52 ,

Mercedes Benz C 200 EVO

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Shitet /Nderohet Range Rover 4.6 v8 HSE Benzine/Gaz

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 ,

TOYOTA YARIS

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:02 ,

FIAT BRAVO B/G. 1.4 T.Jet ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 ,

Shitet

3 330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 22:36 ,

Opel corsa 1.0

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 18:05 ,

Okazion , BMW S7 4.5 BI Turbo shitet nderohet me makin me t

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 16:48 ,

Shitet benz c220 W204 viti 2008

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 23:08 ,

Mercedes e 350 viti 2010 luk carlsson na fabrika

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 07:22 ,

Shitet ose nderrohet

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 17:02 ,

Shitet / nderrohet mercedes benz e class 200 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:54 ,

Shitet/ nderrohet Bmw X3 2.0 naft

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:24 ,

Opel Corsa

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 11:04 ,

vetem telefonata serioze dhe me shkruani ne whatsap

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 02:57 ,

Makin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 12:12 ,

Benz e 220

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 17:10 ,

Makin

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 02:39 ,

Range Rover

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:46 ,

Shitet - Nderrohet

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 15:18 ,

Shirt audi a4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 19:20 ,

SHITET OSE NDEROHET

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 18:11 ,

shitet ford mondea 2007 gas ose nderohet memak portobag

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 13:02 ,

Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:40 ,

toyota

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 22:24 ,

Golf 4 TD(I)

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 06:03 ,

Makin

16 Mar 22:03 ,

Shitet okazion per pak dit

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:51 ,

Shitet super makine viti 2013 naft 1 euro

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 14:03 ,

Shitet ose nderohet me makin benzin-gaz

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 22:54 ,

Audi a3

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 10:39 ,

Hyundai ix35 dizel

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 21:05 ,

Makin

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 00:34 ,

SHITET BMW 525

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:14 ,

Bmw 525 xdrive 2014

18 600 EUR

17 Shk 06:39 ,

FIAT BRAVO B/G. 1.4 TURBO

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 17:40 ,

Fiesta 1.3 Benzin-Gas..mundesi nderrimi

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 01:16 ,

Okazion Ml mercedes 2009 shitet nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:05 ,

Makin

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 17:18 ,

Toyota hilux

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione