Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vlorë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 13:24
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz W 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:22
Linku:
,

CITROEN C5 Viti 2008 2.0 HDi 16V .Kambio automatike

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41
Linku:
,

Audi A8 3.0 TDI 2016

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 05:25
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz W 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Panda 100HP GAZ BENZINE

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:02 ,

Gaz benzine

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:59 ,

Shitet c220 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

OKAZIONNN!!! OPEL ASTRA 1.7 NAFT

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:58 ,

OKAZIONNN!!! FIAT BRAVO 1.9 NAFT

2 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:58 ,

OKAZIONNN!!!! BMW 318 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 ,

❌Shitet Hyundai 4x4 Automatik ❌

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

ML sport shitet ose nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:35 ,

Opel korsa 1.3 nafte

4 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:32 ,

Toyota Rav 4 automaike 4x4

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Benc C 220 CDI 204 Avangard

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Bmw x3 M 4x4 nafte

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Benc C 220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 ,

Ford fokus 1.8 nafte

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:32 ,

Seat Leon automatik

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:32 ,

Toyota yaris 1.4 nafte automatike

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:29 ,

Ford Focus 1.6 Nafte 2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:29 ,

Toyota yaris

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 ,

Toyota Rav 4 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

Nissan qashqai automatik

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

Ford fokus 1.6 nafte berlina

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 ,

Ford focus 1.6 nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

Benc C 220 Cdi 220 nafte

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Bmw 320 nafte

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Toyota corolla verso nafte

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 ,

Ford focus 1.6 vitit 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

��Audi A4 Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:10 ,

❌A3 2009 6000€❌

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:49 ,

EVO E280 BENZiNE , FULL OPTIONS , OKAZION ��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

MERCEDES-BENZ C280 AMG /// FULL OPTIONS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL D4D✅️135 MIJ KM ORIGJINALE✅️PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:31 ,

Mercedes-benz shitet nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:03 ,

A6 okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Benx C 220 blue eficience 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:54 ,

Audi A3 1.9 naft 2006 Sportback

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Pezho 207 1.4 nafte 2009_me dogane te paguar����

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:06 ,

R klas 300 naft evo viti 08 letra te paguara

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:51 ,

Renault Megane 1.5 nafte letra 1vit

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48 ,

Skoda roomster 1,4 naftë 2008 shumë ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:41 ,

Mercedes Benz C 2.2 Nafte Viti 2010..

7 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:24 ,

Bmw 530 E60

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:49 ,

��FORD FIESTA��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione