Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Jazz Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Honda Jazz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:30 Dyqani Makina , Fier

��������Honda jazz 1.2 benzinë+gas

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

Honda jazz����Automatike: Tel 0696737080

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Makina , Gjirokastër

Honda jazz viti 2007 1.2 benzine manuale

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 20:08 Makina , Tiranë

Shitet Honda Jazz, Automat Benzine Zvicra

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
26 Maj 07:50 Dyqani Makina , Durrës

����HONDA JAZZ 1.4 BENZIN-GAZ AUTOMAT VITI 2009����

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 13:14 Makina , Tiranë

OKAZION Honda Jazz !!!

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 04:37 Makina , Tiranë

��OKAZION Honda jazz OKAZION ��

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 20:16 Makina , Sarandë

Honda Jazz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 00:37 Makina , Tiranë

SHITET HONDA JAZZ

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
08 Maj 11:36 Makina , Sarandë

Honda jazz 1.3 benzin

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:42 Makina , Tiranë

Honda jazz

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 15:39 Makina , Durrës

!! SHITET !!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 18:10 Makina , Fier

Honda jazz automat benzin/gaz -i diskutueshem

3 800 EUR

22 Pri 13:04 Makina , Tiranë

Honda Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:10 Makina , Durrës

Shitet Honda Jazz 1.4 benzin 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 20:07 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA JAZZ, VITI 2003, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
04 Pri 11:42 Makina , Durrës

Honda yazz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA JAZZ, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
27 Mar 21:33 Makina , Vlorë

honda jazz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

Honda jazz Zvicra

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 09:27 Makina , Berat

Ne zvicer Auto

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 11:19 Makina , Durrës

����Honda jazz����

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 17:52 Makina , Tiranë

Honda jazz

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:27 Makina , Durrës

❌ OKAZION ✅ HONDA JAZZ ✅

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 00:23 Makina , Tiranë

2500€ Benzin-Gaz Honda Jazz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 19:48 Makina , Tiranë

Honda Jazz Benzin Gaz 2500 €

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 21:28 Makina , Durrës

����Honda jazz Automatike

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 20:45 Makina , Tiranë

OKAZION Honda Jazz !!!

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 22:24 Makina , Durrës

Honda jazz

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 19:40 Makina , Durrës

Honda jazz Automatike

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Shitet e sapo targuar gaz-benzin 1.3

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 10:36 Makina , Tiranë

Shitet Honda Jazz

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 09:53 Makina , Durrës

Honda jazz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 22:33 Makina , Tiranë

Honda jazz����

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Tet 11:51 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 11:45 Makina , Tiranë

Honda Jazz

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 15:40 Makina , Tiranë

Shitet Honda Jazz

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:12 Makina , Vlorë

Shitet honda jazz 2003

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 11:50 Makina , Tiranë

Shitet Honda-Jzz 1.3 automat gaz-benzin e sapo targuar

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 10:11 Makina , Durrës

Honda Jazz 1.4 Automatike ��������

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 22:40 Makina , Tiranë

Shitet Honda-Jazz e sapo targuar benzin-gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 11:00 Makina , Tiranë

kerkim

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
14 Gush 10:40 Makina , Tiranë

Honda jazzz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 14:05 Makina , Durrës

����Honda Jazz-viti 2008 -Automatik-Me letra

4 150 EUR

30 Korr 20:55 Makina , Durrës

Hona jazz

693 343 366 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 10:20 Makina , Tiranë

Honda jaz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 09:53 Dyqani Makina , Tiranë

Honda JAZZ

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 09:48 Makina , Tiranë

Honda jazz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 08:21 Makina , Durrës

����Honda jazz viti 2010����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Honda Jazz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione