Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 18:58
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 08:50
Linku:
Makina , Vlorë

MERCEDES B-CLASS

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 03:33
Linku:
Makina , Vlorë

OKAZION VOLVO XC90 2.0 D5 MOMENTUM

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes-Benz E350 Bluetec

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:24 Makina , Vlorë

Shitet Audi A6 Look Rs6

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:23 Dyqani Makina , Vlorë

������������Volkswagen Crafter 2,5 Tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Dyqani Makina , Vlorë

������������Seat Altea 2,0 Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Opel Combo 1.7 diesel

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Dyqani Makina , Vlorë

Audi Q7 3x Sline Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Dyqani Makina , Vlorë

Volkswagen golf 7 2.0Tdi Automat Panoramic

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Makina , Vlorë

Audi A8L

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:19 Dyqani Makina , Vlorë

Audi A4 2.0 Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Dyqani Makina , Vlorë

������������Audi Q5 3,0Tdi Automat 3xSline

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes W124. 250 Turbo Autoamt

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:18 Dyqani Makina , Vlorë

������������Fiat Scudo 2,0Jtd Multijet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:18 Dyqani Makina , Vlorë

������������Porsche Cayenne 3,0 Diesel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Makina , Vlorë

BMW X6 3.0 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Dyqani Makina , Vlorë

������������Volkswagen Tiguan 2,0Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:16 Dyqani Makina , Vlorë

Smart For tow 1.0 Benzin Panorma Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:15 Dyqani Makina , Vlorë

Audi A4 2,0 Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:14 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Mercedes E class E220cdi 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Makina , Vlorë

2015 Volvo S60 AWD benzine/gaz

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:06 Makina , Vlorë

Jetta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:06 Makina , Vlorë

BMW GT 535D Shitet/NDERROHET

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 Makina , Vlorë

Polo R-Line

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 Makina , Vlorë

Merdes-benz B200

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 Makina , Vlorë

Alfa 159 jtd

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Makina , Vlorë

Lancia automatike

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:36 Makina , Vlorë

ML 270 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Makina , Vlorë

W124 250 Turbo

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:28 Makina , Vlorë

Shitet Evo 2008

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:28 Makina , Vlorë

BMW Seria 1 . Super Gjendje !

9 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 Makina , Vlorë

Opel Antara AUTOMAT 2000 Disel VP 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:14 Makina , Vlorë

����Toyota Auris 2011 nga Zvicra me dogane����

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Vlorë

��Automat �� 2.0 naft ..ford mondeo

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Makina , Vlorë

��Passat B7 2013 .2.5 gaz/benzin

8 899 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Makina , Vlorë

bmw 320 2008 0696600137

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 Makina , Vlorë

Ford focus 1.6 naft 2009

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Vlorë

Jetski seadoo okazion

8 500 EUR

Sot 11:06
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes-Benz E350 Bluetec

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 Makina , Vlorë

Seat ibiza gaz/benzin 2010

3 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 Makina , Vlorë

��E class 350 ..automat ��

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina , Vlorë

Porche panmaera����OKAZION

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:59 Makina , Vlorë

2013 BENZIN-GAZ ME KONDICIONER����

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:57 Makina , Vlorë

15€ OKAZION ��������

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

MERCEDES C200 CDI BLUEFICIENCY-AVANTGARDE✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

Mercedes evo full 10/10

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Vlorë

MERCEDES C220 CDI-VITI 2006 ✅️AUTOMATIK ✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Makina , Vlorë

Toyota Auris nga Zvicra me dogane ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34 Makina , Vlorë

��vetem sot 4800��

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:32 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 Makina , Vlorë

Makin e aksinduar Motor dhe kamio ok

3 150 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione