Telefon | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Telefon,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Telefon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:59
Linku:
,

Audi Q7 S Line

34 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

5 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:09 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:59
Linku:
,

Audi Q7 S Line

34 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Dyqani ,

�� OKAZION PEUGEOT 607 SUPER FULL��

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Focus C-Max viti 2011,automat, 2.0 nafte,navi, 7300 Euro

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:46 ,

Audi A3, 2.0tfsi, 210HP

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 ,

Ford Focus viti 2009, manual, 1.6 nafte, navi, 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:26 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:20 ,

Okazion Shitet Peugeot 206 sedan, Benzin - Gaz viti 2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:18 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:17 ,

Mercedes-Benz A class 1.7 nafte viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

☑️Mercedes-Benz ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

E270 luk evo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00 ,

Toyota Rav-4 2.2 Nafte 2009 ( Euro 5 ) ✅AUTOMAT✅

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:50 ,

����Mercedes C-300 4 MATIK

8 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 ,

����Mercedes C-250 (4 Matik)

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 ,

Mercedes CLK270 facelift

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

Mercedes e clas - viti - 2010-2011⭐️⭐️⭐️

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

OKAZION PER PAK DITE !Mercedes C 220 evo, nafte,automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20 ,

SHITET AUDI A4 2011 FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:10 ,

Chevrolet Captiva 2008 Sport -super gjendje

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 28,900 Euro

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:48 ,

Vw Tiguan 2.0 TDI

7 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 ,

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT 1.9TDi STAGE 1 FULL OPTION SUPERGJEND

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMATIK FULL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

OKAZION TOYOTA YARIS FULL 1.4 D-4D MANUAL SUPERGJENDJE SAPOA

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 ,

OKAZION TOYOTA AURIS D4-D SUPERFULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 D4-D MANUAL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 ,

OKAZION YARIS AUTOMATIK NAFTE SUPERGJENDJE FULL

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:36 ,

SUPER OKAZION TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Telefon | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione