Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

telefona - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 212
Nokia , 63
LG , 9
HTC , 8
Huawei , 8
Sony , 6
Mobile , 6
Alcatel , 5
Google , 4
Lenovo , 3
Asus , 2
Motorola , 2
Vodafone , 2
Acer , 1
Toshiba , 1
ZTE , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe telefona,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj telefona Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 19:06 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

06 Qer 08:53 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

06 Qer 08:53 Telefona celular , Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

04 Qer 19:28 Telefona celular , Elbasan

Nokia xpressmusic

1 EUR

03 Qer 17:33 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1200

1 EUR

28 Maj 09:45 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6700s

1 EUR

24 Maj 20:36 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6300

1 EUR

22 Maj 13:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung S5 mini

40 LEK

10 Maj 07:40 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1050

1 EUR

09 Maj 08:54 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1150

1 EUR

20 Pri 15:52 Telefona celular , Fier

Shiten telefona

450 EUR

17 Pri 19:50 Telefona celular , Tiranë

Celulare per koleksion

09 Pri 19:11 Telefona celular , Korçë

Telefona ne shitje

1 LEK

09 Pri 19:08 Telefona celular , Korçë

Telefona ne shitje

1 LEK

09 Pri 14:40 Telefona celular , Tiranë

Shiten

04 Pri 13:22 Telefona celular , Tiranë

iphona me icloud

1 EUR

22 Mar 15:28 Telefona celular , Tiranë

36mij OKAZION Cante Vans me etikete

3 600 LEK

05 Mar 09:20 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

02 Mar 13:15 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

26 Shk 17:26 Telefona celular , Durrës

Blej telefona me cmime okazion

1 LEK

13 Shk 11:14 Telefona celular , Durrës

telefona me cmim

5 500 LEK

09 Shk 10:29 Telefona celular , Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

07 Shk 16:12 Telefona celular , Tiranë

Telefona per pjes

60 LEK

07 Shk 11:30 Telefona celular , Tiranë

shiten 7 telefona

1 LEK

01 Shk 16:31 Telefona celular , Elbasan

Samsung

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj telefona | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione