Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E class 220 | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E class 220,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E class 220 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:07 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedez Benz E Class Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

Skoda Octavia 1.9 Automat ���� Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 ,

C Class 220 Automat

2 655 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:33 ,

SHITET E CLASS 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

Mercedes Benz C-class 220

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:05 ,

CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 ,

Mercedez Benz E class

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 ,

Ford Fiesta Automat 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 21:40
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 21:37 ,

E220 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 13:44 ,

Shitet C220 Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 08:19 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E CLASS 220 NAFTE✅VITI 2012✅ GJENDJE 10/10

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:54 ,

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:52 ,

Mercedes Benz E-220 CDI Automatike. Avantgarde 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 21:42 ,

E Class 220

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 15:10 ,

SHITET E-Class 220 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:56 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Gush 22:58 ,

��Shitet E class automat cmimi i diskutushem

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 00:36 ,

Audi A8 L Exluzive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 15:42 ,

Shitet-c.class look 2004 , Automat

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:31 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 10:40 ,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

8 200 EUR

19 Korr 10:25 ,

E class 220 Automat mundësi nderrimi

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 21:58 ,

Shitet Mercedes E Class 220

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 09:10 ,

Mercedes Benz C-class 220

7 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 13:05 ,

Mercedes Benz C class C230 Benzin Gaz Letra Te SapoPrera

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:54 ,

Mercedes ne shitje

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 10:08 Dyqani ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN. AUTO INGROSSO ����

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 08:24 ,

Mercedes benz c class

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 16:59 ,

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 08:13 ,

Mercedes Benz S 320 cdi 08 supergjendje ✅

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 19:49 ,

Shitet-c.class look 2004 , Automat

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:08 ,

Shitet Mercedes Benz E220 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 11:21 ,

E Class 212

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 18:50 ,

Shitet-c.class look 2004 , Automat

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:36 ,

C class 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 13:01 ,

C-Class 220 BlueEfficent

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:49 ,

����C Class 220 Cdi Automat����

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 16:10 ,

benz c class 220

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 13:11 ,

Mercedes benz C class 220

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:25 ,

C 220

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:25 ,

C 220

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:09 ,

C 220 automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 15:42 ,

Shitet-c.class look 2004 , Automat

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:52 ,

Shitet E class 220 bluetec viti 2011 cmim okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E class 220 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione