Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Elbasan

Golf , 2079
Passat , 599
T3 , 2
T4 , 22
T5 , 11
T6 , 7
181 , 2
Amarok , 7
Beetle , 15
Bora , 23
Caddy , 180
CC , 41
Crafter , 17
e-Golf , 18
Eos , 1
Fox , 4
Jetta , 24
LT , 10
Lupo , 24
Phaeton , 12
Polo , 363
Santana , 1
Scirocco , 6
Sharan , 63
T2 , 1
Taro , 1
Tiguan , 59
Touareg , 86
Touran , 369
Vento , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Mar 11:57
Linku:
Makina , Elbasan

Golf V 1.6 Bgaz 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:37 Makina , Elbasan

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:34 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Golf 6 plus 1.4 tsi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Makina , Elbasan

Golf V 2008 3.900 €����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Elbasan

Golf v 3.699 euro

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Elbasan

Touran Automat����4.000 euro

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Elbasan

Touran Automat naft

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:01 Makina , Elbasan

Golf 1.9 nafte.

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 Makina , Elbasan

TIGUAN,shitet me cmim OKAZION !

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:00 Makina , Elbasan

Shitet Golf V ! Automat/Gas 1.6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 Makina , Elbasan

SHITET GOLF5 GT AUTOMAT R-LINE

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:36 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:36 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina , Elbasan

VW TOURAN SUPER GJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Polo.benzin.gaz.

1 490 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 Makina , Elbasan

Golf 7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:57 Dyqani Makina , Elbasan

VW Tiguan 2.0 Tdi R

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Dyqani Makina , Elbasan

Golf 7 1.8 tsi lok GTI

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Elbasan

Golf5 1.5 tsi

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:55 Dyqani Makina , Elbasan

VW Golf VII 2.0 GTD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 1.2 BENZINE/GAS MANUAL 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 DIESEL AUTOMAT 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2011 AUTOMAT BENZIN 1.4

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 2007 MANUAL1.4 DIESEL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V 2007 1.9 DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V PLUS 2006 DIESEL 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

SHITET VW TOURAN 2008 AUTOMAT 2.0 LIMITED EDITION

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Makina , Elbasan

Disje R16

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:31 Makina , Elbasan

golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:31 Makina , Elbasan

golf 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:24 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Elbasan

Volkswagen Touran 1.6 diesel

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 Dyqani Makina , Elbasan

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

golf

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:04 Makina , Elbasan

Golf 5 / 1.6 Benzin / Manual / 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 Makina , Elbasan

Golf 5 / 1.9 / Manual / 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:26 Makina , Elbasan

golf

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:09 Makina , Elbasan

PASSAT 2006 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:40 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /R.LINE EDITION / SUPER FULL EXTRRA

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

GOLF 6 / 2.0 TDI /GTD/LUK / AUTOMATIK / NAVI/LEKUR

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Makina , Elbasan

GOLF 7 GTD /2.0 TDI /EDITION/ELIMITA/ SUPER FULL EXTRA

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Makina , Elbasan

Golf-6 1.4 Benzin-Gaz Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Makina , Elbasan

Golf5 plus 1.9 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:09 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 tdi 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 Makina , Elbasan

Golf 7 look GTD

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:09 Makina , Elbasan

Caddy Max

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina , Elbasan

caddy 1,9 Naft

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina , Elbasan

Golf 5 plus

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione