Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:09 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 Makina , Elbasan

VW TOUARAN/2.0TDI/AUTOMAT/KM ORGJINALE/

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Makina , Elbasan

SHITET VW TOURAN

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:26 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 13:11 Makina , Elbasan

Shitet Wolswagen Touran Automat Mundesi Nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:23 Makina , Elbasan

Turan 2.0 TDI viti 2006 manual Okazion ardhur nga Zvicra!!!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:30 Makina , Elbasan

Shitet Volswagen Touran 1.9 Automat DSG

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 19:01 Makina , Elbasan

Shitet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:04 Makina , Elbasan

vw touran

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:45 Makina , Elbasan

TOURAN AUTOMAT

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 00:40 Makina , Elbasan

Touran

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:52 Makina , Elbasan

SHITET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 21:52 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:38 Makina , Elbasan

SHITET TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIC

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 00:22 Makina , Elbasan

OKAZION !!Shitet Volksvagen touran 1.9

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 08:22 Makina , Elbasan

Turan 2.0 nafte automatik

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:04 Makina , Elbasan

shitet Touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:16 Makina , Elbasan

Turan Automat 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 19:33 Makina , Elbasan

Shihet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 08:58 Makina , Elbasan

touran 1.9 naft automat

5 200 EUR

17 Mar 20:24 Makina , Elbasan

Touran����3.999 €����Automat

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 13:55 Makina , Elbasan

Okazion per pak dite 1.9 automat 2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 08:04 Makina , Elbasan

Okazion 1.9 nafte super gjendje 3100 euro i diskutushem

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 10:09 Makina , Elbasan

Shitet Tourani 6+1 Okazion

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:19 Makina , Elbasan

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 07:22 Makina , Elbasan

Touran 1.9 nafte automat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Elbasan

Shitet makina Touran 2.0 TDI

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:45 Makina , Elbasan

Tiuran

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 19:57 Makina , Elbasan

VW TOURAN 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 22:59 Makina , Elbasan

Shitet touran

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 11:52 Makina , Elbasan

Turan 2004 1.9

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:43 Makina , Elbasan

Touran 2.0 Tdi Nafte i sapo ardhur nga Zvicra!!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:42 Makina , Elbasan

Touran 2.0 TDI 2007 automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 18:06 Makina , Elbasan

Volkswagen Touran

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:17 Makina , Elbasan

Makina

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 05:50 Makina , Elbasan

Makina

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 02:22 Makina , Elbasan

Touran 2.0 TDI i sapo ardhur nga Zvicra

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:36 Makina , Elbasan

R-Line Touran 2007 1.4 benzin

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 22:55 Makina , Elbasan

Touran

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 20:12 Makina , Elbasan

Touran automat 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Dhj 12:53 Makina , Elbasan

Shitet per arsye emigrimi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 19:50 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0 Super gjendje motorike dhe xhenerike

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 00:54 Makina , Elbasan

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:11 Makina , Elbasan

Tuaran.Vet parkim.Okazion.

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 17:41 Makina , Elbasan

VW Touran 1.9 nafte 2007 Automat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 23:36 Makina , Elbasan

Touran 1.9 nafte automat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 17:37 Makina , Elbasan

Shitet Touran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 02:15 Makina , Elbasan

Touran

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 13:49 Makina , Elbasan

Touran 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione