Pasat | Elbasan | Automjete | Makina

Audi , 41
BMW , 9
Ford , 5
Fiat , 4
Opel , 2
Jaguar , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Saab , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:16
Linku:
,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:02 ,

VOLKSWAGEN PASSAT VITI-07 MOTORR 2.0 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:33 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 ,

Mercedes Benc C 300 Automat Benzin Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

VOLKSVAGEN PASAT 2.0 TDI 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

volzvagen pasat 2.0 naft okazion

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

Pasat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:22 ,

Volksvagen pasat atomat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:06 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:57 Dyqani ,

Ford C max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

VOLKSVAGEN PASAT 2.0 TDI 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:46 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:30 ,

Passat Sel 2.5 L viti 2013 foto+video te makines ne Canada

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Ml 350 Bluetec

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:09 Dyqani ,

Shitet Pasat super gjendje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:31 ,

Pasat automatik

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:49 ,

Pasat 1.9 nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 13:57 ,

Okazionnnnnn ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 11:28 ,

Blej Karrotrec Kamjon Minibus Makina posht tregut MAX 60%

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 09:17 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:38 ,

C class 320 7G PA TAKSE LUKSI

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 09:50 ,

Pjes te ndryshme per pasat viti 200 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 00:09 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 01:08 ,

Blej Makina gjitha llojet KESH 068 53 54 949

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 23:23 ,

Vw Passat nafte 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:35 ,

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 00:29 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:26 ,

A4 1.9 naft super gjendje ( ndrrohet )

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 15:38 ,

OKAZION....SHITET PASAT CC “Rline”Nafte....

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 18:14 ,

shitet pasat 2006 okazion.

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 20:56 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� kesh

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 22:43 ,

Blej Makina gjitha llojet 068 53 54 949

10 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 13:05 ,

Passat Okaziooon

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 07:21 ,

VW Passat 2.0 GAZ ������������#KM ORIGJNALE#

3 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet

500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet kesh �� 068 53 54 949

500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 50% vlera tregut

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 12:11 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

2 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 14:52 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Minibus Makina MAX 40%��KESH

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 14:52 ,

Blej Makina poshte tregut Max 40% vlera tregut KESH��

100 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 00:35 ,

Blej Karrotrec Kamjon Minibus Makina gjith llojet MAX 60%

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 20:11 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina gjitha llojet MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 20:03 ,

Blej Karrotrec Kamjon Makina 60% KESH �� 068 53 54 949

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 20:03 ,

Blej KARROTREC KAMJONCIN FUGON MAKINA MINIBUS 60% max

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:03 ,

Blej Makina Karrotrec Kamjoncin Minibusa 60% MAX KESH ��

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 16:49 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� KESH �� 068 53 54 949

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione