Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej njoftime për pasat në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen pasat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen pasat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej pasat ne shitje me ofertat me te mira. Njoftimet ne GJithe Shqiperine.Dje 18:24
Linku:
Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:02 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:02 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
Sot 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 50
Sot 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartament TR Leket KESH SOT max 60% vlera tregut SOT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 01:43 Apartamente , Tiranë

Elbasan Lokal 121.5 m² 1200€ m² ME TAPI Nderrohet

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:42 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me Makina Apartament TR + - diferencen

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:41 Apartamente , Elbasan

Apartament 650€ m2 Okazion180m2 Kati7 650€ m2 Me tapi

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 01:40 Apartamente , Elbasan

Ndrrohet me makine der 30.000€ + diferencen Ookazionn

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 01:40 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m² me Tapi M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 01:39 Makina , Elbasan

Ookazionn Bmw X5 2019 100km full extra M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:38 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m² Nderrohet Apartament TR Bregdet + - difere

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 107m2 kati 2 + post parkimi 20.000€

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 01:36 Apartamente , Tiranë

Apartament kati0 107m2 + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 01:23 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:16 Makina , Durrës

Shitet Passat

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:15 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 Makina , Durrës

Okazion !! Bmw X5 3.5 xDrive M Packet

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:15 Makina , Elbasan

Nisaan Versa

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:14 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 13 k

Sot 01:14 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Elbasan

Lap top dell

1 EUR

Sot 00:56 Makina , Fier

Peugeot 3008 nafte viti 2012 panoramike

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:12 Makina , Kukës

Pasat R line 2.0 Manual 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 Makina , Kukës

Pasat 1.9 manual 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:11 Makina , Kukës

Pasat 1.9 manual blumotion i 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Makina , Durrës

S 550L B & Gaz

Dje 23:23 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për pasat në shitje? Shiko njoftimet për pasat nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej pasat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit pasat në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për pasat në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej pasat në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për pasat, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej pasat që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej pasat ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per pasat ne Shitje


Keni pasat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Pasat shpejt dhe lehte.

  • Pasat në kategorinë Makina
  • pasat në kategorinë All Category
  • pasat cc në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • Pasat cc në kategorinë Makina | Fiat | Punto Evo
  • Pasat cc në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • Pasat cc në kategorinë Automjete
  • Pasat cc në kategorinë Makina
  • pasat cc në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • pasat cc në kategorinë Makina | BMW | M5 | M-modele
  • Pasat cc në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione