Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Polo Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:42 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 21:21 Makina , Elbasan

Polo.benzin.gaz.

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 12:34 Makina , Elbasan

Vw polo 1.4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 10:43 Makina , Elbasan

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:57 Makina , Elbasan

Shitet

2 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:29 Makina , Elbasan

Shitet-Nderrohet Polo Benzin-Gaz

2 500 EUR

03 Maj 12:11 Makina , Elbasan

Polo 1.9 tdi

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:41 Makina , Elbasan

Shitet Volswagen Polo

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:20 Makina , Elbasan

Shitet polo 1.2 nafte

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:18 Makina , Elbasan

Shitet polo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 20:28 Dyqani Makina , Elbasan

shitur flm

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
22 Mar 12:42 Makina , Elbasan

Polo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 23:08 Makina , Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:19 Makina , Elbasan

Okazion wv. Polo.

900 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 11:45 Makina , Elbasan

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 16:43 Makina , Elbasan

Shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:28 Makina , Elbasan

Shitet Polo 1.2 Benzine ,ne gjendje te mire

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 22:54 Makina , Elbasan

Shitet

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:30 Makina , Elbasan

Shitet polo 2001

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 14:57 Makina , Elbasan

Shitet polo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 08:30 Makina , Elbasan

Polo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:49 Makina , Elbasan

Shitet nderrohetVw Polo 1.4 benz-Gaz

2 700 EUR

20 Jan 18:00 Makina , Elbasan

1.2 Naft

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:25 Makina , Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 10:39 Makina , Elbasan

Polo

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:22 Makina , Elbasan

Polo super gjendje�� Super okazion

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 00:13 Makina , Elbasan

Shitet vw polo 2003 benzin gaz 1.4 16 valvola

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:41 Makina , Elbasan

Polo 1.9 Naft

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:09 Makina , Elbasan

Wolswagen Polo 1.4 Tdi 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:04 Makina , Elbasan

Shitet polo benzine 1050 euro I diskutueshem

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 16:07 Makina , Elbasan

Vw Polo Naft 1.6 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 08:20 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:22 Makina , Elbasan

Polo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:53 Makina , Elbasan

Shitet Polo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 12:48 Makina , Elbasan

Polo 1.6 Naft 2011

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 20:33 Makina , Elbasan

Vw polo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 23:04 Makina , Elbasan

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Makina , Elbasan

Shite Polo B/G

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Makina , Elbasan

Shite Polo B/G

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Makina , Elbasan

Shite Polo B/G

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Makina , Elbasan

Shitet Polo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Makina , Elbasan

Shitet Polo B/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 15:45 Makina , Elbasan

Volkswagen Polo

95 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 17:00 Makina , Elbasan

Golf 1.4 naft

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 19:11 Makina , Elbasan

Polo

110 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:31 Makina , Elbasan

W polo super ekonomike

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 16:45 Makina , Elbasan

Automat��. Benzin + gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:24 Makina , Elbasan

Automat 1.4 benzin + gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:21 Makina , Elbasan

Vw polo

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 23:12 Makina , Elbasan

Okazion 2500 euro i padiskutushem polo 2006

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione