Okazion | Elbasan | Automjete | Makina

Ford , 199
Audi , 174
BMW , 149
Opel , 128
Fiat , 87
Renault , 75
Peugeot , 49
Alfa Romeo , 45
Toyota , 39
Citroën , 36
Nissan , 29
Land Rover , 28
MINI , 20
Seat , 19
Smart , 16
Mitsubishi , 14
Daewoo , 14
Suzuki , 11
Volvo , 11
Chrysler , 10
Chevrolet , 10
Hyundai , 9
Kia , 7
Saab , 7
Jeep , 7
Lancia , 6
Porsche , 6
Mazda , 5
Honda , 5
Škoda , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 3
Cadillac , 2
Acura , 2
Rover , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:56 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:56 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:29 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:29 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

C200 benzin gaz 2000 manual OKAZION

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:04 ,

Okazion ��

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

⚠️SUPER Okazion Sprinter 515

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:03 ,

❗️❗️OKAZION C-CLASS❗️❗️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:02 ,

Ml270cdi

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:32 ,

Okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 ,

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

�� OKAZION ����0692929100

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:56 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:52 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

����SUPER OKAZION ����

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 ,

Mercedes benz 220 okazion cmimi i disk

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:38 ,

Super okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:38 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:38 ,

Okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:47 ,

❌❌Okazion C-Class❌❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:15 ,

Super Okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:54 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:52 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:36 ,

Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:13 ,

Okazion Mitsubishi outlander 2.4 benzin&gaz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:46 ,

OKAZION E KLAS 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

Okazion shitet opel corsa benzin gas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:34 ,

Okazion super gjendje per 2 dite

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:36 ,

SUZUKI GRANT VITARA 2.0 BENZI OKAZION sot 5000 €

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:44 ,

0682981754 4x4 Okazion Shitet Suzuki SX4 1.9 Nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:15 ,

volzvagen pasat 2.0 naft okazion

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:29 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:04 ,

Okazion !!! 1550 Citroen c2 1.3 nafte viti 2007

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Dyqani ,

OKAZION FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ MANUAL

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E 270 AUTOMAT PANORAM !!

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:36 Dyqani ,

OKAZION VW PASSAT 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:35 Dyqani ,

OKAZION BMW X1 2.0 NAFT FULL NDERROHET !!

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Dyqani ,

OKAZION AUDI S4 ORGJINAL FULL NDERROHET!!!

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Dyqani ,

OKAZION AUDI A8 L 4.2 BENZIN GAZ PRINC NDERROHET!!

23 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 Dyqani ,

OKAZION C220 AUTOMAT NAFT NDERROHET !!!

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Dyqani ,

OKAZION A CLASS 1.5 BENZIN AUTOMAT NDERROHET !!

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT 4.4 B-GAZ NDERROHET!!

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Dyqani ,

OKAZION ML 320 NAFT AUTOMAT NDERROHET !!!

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Dyqani ,

OKAZION ��ML 350 AUTOMAT NAFT FULL PANORAM

20 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione