Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf plus - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 52
BMW , 12
Nissan , 1
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf plus,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf plus Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 6 + automat 152 mij km����

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

2010����Golf 6+����5.800€����Autmoat 1.4 benzin

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 6 plus automat 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

2010����5.500 €

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options m ndrrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 15:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 07:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 6 plus

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 14:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 6+

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Mar 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 5 Plus

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 21:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 5 Plus

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Vw Golf 6 1.4 Tsi Viti 2009 Super Gjendje

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 5 plus 2.0 TDI Automatik viti 2007 nga Zvicra

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Shitet golf 5 plus,automat!

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 02:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Shitet golf 5 plus 2.0 automat!

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 07:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

��Shitet golf plus viti 2008 1.9 nafte ��

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Wolsvagen golf plus

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 06:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 12:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet golf 6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 01:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 16:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf Plus

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus 6 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 5 plus 1.9 naft automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 07:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 5 plus 1.9 naft automat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf 6

7 700 EUR

13 Tet 20:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

��VW GOLF PLUS ��

4 999 EUR

11 Tet 00:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 11:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus 6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 13:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Polo 1.4 Naft Viti 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Shitet golf 5 plus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 10:10 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 11:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf V+

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 22:49 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

501 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 20:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

OKAZION - VOLKSWAGEN GOLF PLUS

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

1.9 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

GOLF 5 PLUS 2008 1.9 TDI AUTOMATIK��������

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.9 naft automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Shitet golf 5 plus

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 6 /2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Vw Golf 5 plus 1.9 nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus full servis

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf Plus Okazion!!!!!!

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf plus 1.9 nafte automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf plus | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione