Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz - Makina Të gjitha në Elbasan

Mercedes-Benz , 4876
Audi , 65
BMW , 22
Ford , 8
Chrysler , 4
Citroën , 4
Fiat , 3
Renault , 3
Aixam , 3
Jeep , 3
Toyota , 2
Opel , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Nissan , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Saab , 1
Artega , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:16 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:14 Makina , Elbasan

Mercedes

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:14 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ B 200 VITI 2013 AUTOMAT

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPTION

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT EVO 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 TDI 4Matic (Full Options)

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Makina , Elbasan

GLE 350D Vetem 74000KM

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:35 Makina , Elbasan

Okazion E 300 bluetec 2013-2014 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Makina , Elbasan

�� Vjen se shpejti❗C Class 2007 w204 Automat 230 Benzine ��

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Makina , Elbasan

E350 2011 Automat full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Makina , Elbasan

Ml350 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:51 Makina , Elbasan

Mercedes Benz•GLK 200 Cdi•Viti 2013•Automat

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E350 CDI �� Shitet/nderroher

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 Makina , Elbasan

Mecedes Benz c220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:01 Makina , Elbasan

Super Gjendje Mercedes Benz Glk 220 diesel 4 matik

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:16 Makina , Elbasan

❗️MERCEDES BENZ C CLASS 2.2 EVO AUTOMAT❗️

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:00 Makina , Elbasan

MERCEDES-BENZ ML350

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:40 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ GLK 220 4MATIC

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E class 220 cdi 2005 automat full option

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:31 Makina , Elbasan

BENZINE GAZ AUTOMAT VITI 2010 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ����

5 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

B klas

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina , Elbasan

A klas

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 Makina , Elbasan

C180 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 Makina , Elbasan

Shitet merecedesi

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:35 Makina , Elbasan

Shitet 203 me motorr 200

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:34 Makina , Elbasan

OKAZION" S klas 550 2014 luk 63 2020"

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:36 Makina , Elbasan

✅OKAZION ✅

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:05 Makina , Elbasan

Shitet mundesi nderrimi me ml ose makime tjeter +\- diferenc

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:12 Makina , Elbasan

Mercedes B200d

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:54 Makina , Elbasan

C220 Manual Viti 2009(Avantgarde)

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:42 Makina , Elbasan

‼️MERCEDES BENZ NAFT VITI 2011 FULL OPSION‼️

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 Makina , Elbasan

Mercedes GLA45AMG

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:17 Makina , Elbasan

S320 benzin okazionn

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:38 Makina , Elbasan

Shitet mundesi nderrimi me ml ose makine tjetër +/- diferenc

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 22:03 Makina , Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Mercedes Benz E-Class Motor 3.0 hybrid

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 22:01 Makina , Elbasan

❌OKAZION W204❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione