Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 60
BMW , 10
Fiat , 5
Ford , 5
Nissan , 4
Toyota , 4
Opel , 3
Acura , 1
Citroën , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Lincoln , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 20:52
Linku:
Makina , Elbasan

Pasat 2.0 Naft /2007/Automat /4500Euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 21:19 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Makina , Elbasan

A7 3.0Tdi Quattro me stage 313hp M.ndrrimi

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:43 Makina , Elbasan

Toyota

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:53 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Elbasan

Passat cc 2.0 tdi 184ps m. nderrimi

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:47 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Elbasan

PASSAT 2006 Automat OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:58 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:58 Makina , Elbasan

Fiat bravo 1.4 t-jet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina , Elbasan

Toyota yaris 1.3 benzine viti 2008 ardh nga zvicra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

audi a3

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:05 Makina , Elbasan

��❌⭕️Bmw seria 3⭕️❌��

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 Makina , Elbasan

Lancia

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:02 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 20:52
Linku:
Makina , Elbasan

Pasat 2.0 Naft /2007/Automat /4500Euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 16:59 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat Automat 2.0 diesel

2 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 15:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 17:04 Makina , Elbasan

Passat cc

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 13:10 Makina , Elbasan

Shitet Passat portobagazh 2008 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 10:09 Makina , Elbasan

Lincoln

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:29 Makina , Elbasan

�� Mercedes C250 4-matic Amg Packet�� M.ndrrimi

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 00:30 Makina , Elbasan

Blej MAKINA Apartament TR poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:47 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 13:16 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 19:53 Makina , Elbasan

Shitet Passat CC Okazion

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 18:23 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet passat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:29 Makina , Elbasan

Shitet passat 2.0TDI

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:12 Makina , Elbasan

vw passat 1.6 naft bluemotion

11 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 12:03 Makina , Elbasan

Shitet Passat 1.9 TDI

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 22:59 Makina , Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Passat CC 2.0 TDI AUTOMATIKE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 02:10 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 02:24 Makina , Elbasan

Okazion Passat CC

999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 01:41 Makina , Elbasan

shitet Volkswagen Passat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 21:08 Makina , Elbasan

Vw Passat 2.0 Tdi Full options

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:49 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN PASSAT

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:27 Makina , Elbasan

Shitet Passat CC Super Gjendje

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 04:48 Makina , Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 14:53 Makina , Elbasan

Shitet Passat CC Super Gjendje

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 11:02 Makina , Elbasan

SUPER OKAZION Mercedes Benz w203 C280 4Matic

4 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 22:12 Makina , Elbasan

Shitët passati super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Passat në kategorinë Makina
  • Passat në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 280 | ML-Class
  • Passat në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • passat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T5
  • passat në kategorinë Makina | Honda | FR-V
  • Passat në kategorinë Pjesë këmbimi
  • passat në kategorinë Makina | Jeep | Wrangler
  • passat në kategorinë Automjete
  • passat në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S-Class
  • Passat në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione