Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Elbasan

Passat , 572
Passat CC , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:36 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:36 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina , Elbasan

PASSAT 2006 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:34 Makina , Elbasan

Passat cc 2.0 tdi 184ps m. nderrimi

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 13:16 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:23 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet passat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:29 Makina , Elbasan

Shitet passat 2.0TDI

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:12 Makina , Elbasan

vw passat 1.6 naft bluemotion

11 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 12:03 Makina , Elbasan

Shitet Passat 1.9 TDI

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 22:59 Makina , Elbasan

Shitet ose Ndrrohet Passat CC 2.0 TDI AUTOMATIKE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 01:41 Makina , Elbasan

shitet Volkswagen Passat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 21:08 Makina , Elbasan

Vw Passat 2.0 Tdi Full options

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:49 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN PASSAT

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 10:22 Makina , Elbasan

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 05:18 Makina , Elbasan

Pasat Benzin gaz170 hp

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 22:12 Makina , Elbasan

Shitët passati super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:37 Makina , Elbasan

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 23:07 Makina , Elbasan

Passat

6 000 EUR

11 Shk 18:47 Makina , Elbasan

Super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 23:50 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat GTE

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:58 Makina , Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 11:36 Makina , Elbasan

Shitet Volswagen Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 18:36 Makina , Elbasan

Shitet volkswagen 1.9 turbo super gjendje viti 98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:02 Makina , Elbasan

Pasat 2.0 Naft / viti 2007 / Kamio automat 4300 Euro

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 19:30 Makina , Elbasan

Shitet

2 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 16:18 Makina , Elbasan

Pasat 2.0 Naft Kamio automat , Viti 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 13:25 Makina , Elbasan

Passat 2.0 /Naft / Viti 2007/Kamio automat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 18:52 Makina , Elbasan

Passat 4400Euro 2.0Naft/Automat/Viti 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 09:42 Makina , Elbasan

VW Passat 2.0 GAZ ������������

3 090 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:53 Makina , Elbasan

PASSAT 2.0/NAFT/AUTOMATIKE/VITI 2007/4400EURO

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 18:54 Makina , Elbasan

VOLKSWAGEN PASSAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 19:12 Makina , Elbasan

shitet pasat me portobagazh

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:01 Makina , Elbasan

SHITET VW PASSAT 2006 2.0TDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 21:43 Makina , Elbasan

Shitet Vw Passat viti 2014

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Dhj 08:23 Makina , Elbasan

Shitet vw passat 1.9 tdi 2000€

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 21:40 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi 2000€

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 17:54 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi 2000€

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 16:47 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 10:03 Makina , Elbasan

shitet passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 21:05 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 19:55 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 18:25 Makina , Elbasan

Shitet vw passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 16:53 Makina , Elbasan

Vw passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 16:40 Makina , Elbasan

Shitet passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 17:21 Makina , Elbasan

Shitet vw passat 1.9

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 21:41 Makina , Elbasan

Okazjon shitet pasat viti 2008 automat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 19:53 Makina , Elbasan

Pasat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 10:32 Makina , Elbasan

pasat. 1.9 Nafte

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Dhj 01:00 Makina , Elbasan

Volkswagen jetta

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione