Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 59
BMW , 16
Citroën , 5
Ford , 5
Fiat , 4
Opel , 3
Suzuki , 2
Toyota , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:57
Linku:
Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:15 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 Makina , Elbasan

Range Rover Vogue 3.0 naft

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:10 Makina , Elbasan

S320 benzin okazionn

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:10 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:30 Makina , Elbasan

CLS Super Gjendje nderrohet

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Makina , Elbasan

E Class 280 Naft Super Gjendje

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:29 Makina , Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 Makina , Elbasan

Volkswagen Golf 7.5 2019 GTI

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:30 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:45 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:06 Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.7 Benzin Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:06 Makina , Elbasan

Mitsubishi Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Luksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:06 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 17:51 Makina , Elbasan

1.6 automat full options okazion

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 21:43 Makina , Elbasan

Polo Benzin-Gas

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:58 Makina , Elbasan

Golf 6

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 15:42 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 20:33 Makina , Elbasan

Citroen C4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 14:39 Makina , Elbasan

��������VOLKSWAGEN POLO GTI FABRIKE (180HP)��������

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:43 Makina , Elbasan

Okazion Citroen DS4 Mundesi Nderrimi

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 19:32 Makina , Elbasan

polo 1.4Benzin-Gas Manual viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:05 Makina , Elbasan

Smart forfour

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 00:08 Makina , Elbasan

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:05 Makina , Elbasan

Polo 1.0 Benzin Manual Kondicioner

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:53 Makina , Elbasan

Golf VII R

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 07:37 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avantgarde Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 23:33 Makina , Elbasan

Vw golf 5 benzin+gaz super gjendje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 20:26 Makina , Elbasan

Golf 7 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 16:20 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Tet 11:03 Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitata 2.7 Benzine Automat

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 09:01 Makina , Elbasan

Mercedes Benz S 550 4 Matic 2010

11 Tet 00:35 Makina , Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:02 Makina , Elbasan

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo polo Polo Polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione