Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volkswagen - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 60
BMW , 12
Ford , 8
Fiat , 4
Toyota , 4
Opel , 3
Citroën , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volkswagen,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj volkswagen Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:35 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E 220 Cdi Avantgarde Automat 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:49 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:51 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:49 Makina , Elbasan

SHITET VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:35 Makina , Elbasan

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:03 Makina , Elbasan

Kjo eshte Okazion

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:36 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Makina , Elbasan

C class 250 4 matic blutec Full Option

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:15 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:53 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C 250 4 matic Full Option

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:59 Makina , Elbasan

��SUPER PASSAT CC 2012 AUTOMAT 2.0 NAFTE����

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 10:25 Makina , Elbasan

��GOLF 5 BENZIN-GAZ FABRIKE VITI 2008��

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 18:38 Makina , Elbasan

Golf VI 1.6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 16:27 Makina , Elbasan

Audi A4 Avant Full option

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 07:28 Makina , Elbasan

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFTE 2009 ME PORTOBAGAZ 5000 EUROH

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 22:53 Makina , Elbasan

Caddy volkswagen. Vw caddy Kadi 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 22:46 Makina , Elbasan

Volkswagen caddy. Kadi 1.9 cadi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 20:02 Makina , Elbasan

AUDI A3 ( 3X-S_LINE)

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:48 Makina , Elbasan

U Shit GOLF 5 Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:21 Makina , Elbasan

✅️ Audi A8 ✅️

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 03:40 Makina , Elbasan

Volkswagen taro -98 nafte

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 19:21 Makina , Elbasan

✅️ Audi A6 ✅️

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 14:14 Makina , Elbasan

Shitet Ose Ndrrohet Golf 7 GTI fabrike VITI 2015 FULLLL

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 09:48 Makina , Elbasan

����SUPER GOLF GTD 2.0 NAFTE AUTOMAT 2011����

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 14:32 Dyqani Makina , Elbasan

Volkswagen Tiguan R-line

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 04:46 Makina , Elbasan

Volkswagen Jetta 2.0 nafte manual

7 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Sht 03:46 Makina , Elbasan

✅️ Ford Kuga ✅️

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 10:37 Makina , Elbasan

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 23:04 Makina , Elbasan

Shitet Volkswagen Tiguan 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 02:57 Makina , Elbasan

✅️ Ford Kuga ✅️

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Sht 09:27 Makina , Elbasan

Super Mjet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 08:16 Makina , Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 08:16 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 08:16 Makina , Elbasan

✅️ Audi A6 ✅️

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 08:15 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 17:09 Makina , Elbasan

Shitet Super Touran

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Sht 11:13 Makina , Elbasan

✅️ Volkswagen Golf 7 ✅️

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 18:08 Makina , Elbasan

BMW X1 Look M-Power

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Sht 13:54 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 10:10 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 18:55 Makina , Elbasan

VOLKSWAGEN JETTA 2.5 BENZIN-GAZ 2011 AUTOMAT SUPER GJENDJE

7 900 EUR

06 Sht 12:24 Makina , Elbasan

GOLF 7.5

14 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volkswagen | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione