Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf - Makina Të gjitha në Elbasan

VW Volkswagen , 2408
Audi , 87
BMW , 23
Ford , 13
Opel , 5
Fiat , 5
Porsche , 5
Nissan , 3
Toyota , 3
Škoda , 3
Acura , 3
Citroën , 3
Suzuki , 2
Jaguar , 2
Renault , 2
MINI , 1
TVR , 1
Zastava , 1
NSU , 1
Saab , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Smart , 1
MG , 1
Jeep , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 18:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Mar 14:00
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

VW Golf 6 1.4 TSI

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
01 Mar 08:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

�� Audi A6 ��

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Mar 22:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Elbasan

�� Ford S-max ��

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubish Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Lluksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:29 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche Cayenne 2013 3.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Okazion C class 200CDI ����Mundesi Nderrimi

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7 full opsion

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 automat 1.9

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet bagazhiar ne gjendje te mire me te gjitha aksesoret

230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet vufer amplifikator + fishat gati per montin

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shiten Disqe + Goma 225 /45 /R17 AMG Origjinal Dy te gjere

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 Benzin Gas

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 1.6

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 5 VITI -05 BENXIN-GAZ SUPER GJENDJE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf VI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf V Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

✅️ Audi A8L ✅️

27 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

�� Porsche Cayenne 4.8 ��

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Elbasan

✅️ Mercedes S350L ✅️

44 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Elbasan

�� Bmw 116d ��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Toyota Yaris 1.4

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V 2008 2.0 DIESEL GOAL

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:29 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.7 Benzin Gas e Sapo Targuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:28 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Elbasan

Nissan Note 1.6 Benzin Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT DIESEL 1.6

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 /1.4 TSI /170 Hp/ Manual /2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 /1.4 TSI (170HP) / Manual / 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

5.700 euro-2010-benzin 1.4

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi q3 okazion

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7 GTD stage 1 220hp ����

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi Q3 okazion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

‼️ Mercedes B 200 CDI Automat ‼️

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

2 cop Golf 5 plus okazion ���� CONFORTLINE TDI 1.9 NAFTE

5 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

��SUPER GOLF 7 AUTOMAT 2.0 NAFTE��

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

��GOLF 5 AUTOMAT I SAPOARDHUR 2.0 NAFTE GJENDJE PERFEKTE��

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Elbasan

C 6.3 AMG 2011 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedes E220 ��

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF 6 ( R-LINE )

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione