Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SOBE - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 68
Ford , 42
BMW , 23
Toyota , 17
Fiat , 6
Nissan , 6
Acura , 4
Opel , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Mazda , 2
Renault , 2
Suzuki , 2
Citroën , 1
Dodge , 1
Lexus , 1
MG , 1
MINI , 1
Seat , 1
Smart , 1
Wiesmann , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SOBE,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj SOBE Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:51 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅VW Golf 6 Look Gti ����

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Audi SQ7 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Nissan Qashqai ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:22 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT SUPERGJENDJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E350 Cdi Avantgarde ����

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

Jaguar XJ 2.7 Nafte BiTurbo 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 Makina , Fier

Audi A8-4.2 TDI Diesel-2014-full options-SAPO ARDHUR

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:40 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat 2010 Fulle

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:36 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Viano 2.2 CDI Extra Large

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 13:37 Makina , Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 22:57 Makina , Tiranë

Benz R Clas 320 Cdi 2009

7 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 09:47 Makina , Përmet

Volkswagen Polo 1.2TDI Bluemotion

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 17:48 Makina , Vlorë

Modus automatike

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 13:26 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS TDCI

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 13:23 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 CDI ELEGANCE I VITIT 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 06:35 Makina , Tiranë

Fiat ducato

5 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 12:42 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line Automat Germany ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 10:54 Makina , Durrës

Bmw 730D Individual fabrike

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 22:24 Makina , Elbasan

Caddy

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 19:12 Makina , Durrës

3999€‼️OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE❗️

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:11 Makina , Durrës

3999€‼️OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE❗️

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:11 Makina , Durrës

3999€‼️OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE❗️

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:11 Makina , Durrës

3999€‼️OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE❗️

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:08 Makina , Durrës

BMW X5 FULL OPTION

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:40 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 08:46 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 02:57 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 11:10 Makina , Durrës

EWO 350 Benzin + Gaz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:10 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 19:45 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 11:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:04 Makina , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 18:05 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 21:13 Makina , Tiranë

FORD FOCUS TDCI����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 18:57 Makina , Tiranë

Audi A6

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:18 Makina , Kavajë

Tiguan facelift 2.0 automat

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 19:27 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2008����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 12:53 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FOCUS����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 18:57 Makina , Tiranë

Bmw 530D facelift SHITET& NDRROHET

07 Sht 15:51 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2008����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 17:50 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2008����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 11:00 Makina , Tiranë

����SHITET FORD FOCUS 2008����

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 16:09 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS ����

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 14:28 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIKE 2012 FULL OPTION

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 22:46 Makina , Vlorë

Fugon ne super gjendje 2.2naft

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 13:36 Makina , Durrës

Audi SQ5����

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:37 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-Line, 2.0 Naft, 2017

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 12:15 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2008����

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 21:19 Makina , Durrës

AUDI A6 3.0 TDI Avant

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 00:19 Makina , Durrës

AUDI A6 3.0 TDI AVANT

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SOBE | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione