Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

100 KM | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2583
VW Volkswagen , 1440
Audi , 782
Ford , 628
BMW , 501
Fiat , 499
Opel , 353
Toyota , 318
Nissan , 210
Renault , 210
Volvo , 179
Peugeot , 172
Citroën , 144
Land Rover , 131
Smart , 91
Hyundai , 77
Škoda , 76
Porsche , 70
Seat , 66
Lancia , 51
Jeep , 37
Alfa Romeo , 36
Chevrolet , 35
Honda , 34
Kia , 32
Mazda , 31
MINI , 31
Mitsubishi , 28
Chrysler , 26
Suzuki , 24
Jaguar , 14
Dodge , 10
Rover , 8
Cadillac , 7
Saab , 7
Dacia , 6
Daewoo , 6
Hummer , 4
Subaru , 4
GMC , 3
Lexus , 3
Isuzu , 2
Wartburg , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Bentley , 2
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 100 KM,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 100 KM All | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Jan 17:54
Link:
Makina , Shkodër

BMW X5 2011 XDRIVE 3.5 SHITET/NDERROHET

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:38
Link:
Makina , Tiranë

Audi Q5 115,000 km

17 500 EUR

Today 08:43
Link:
Makina , Tiranë

Audi A6 (c7) 3.0T 400hp+

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 08:39
Link:
Store Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Yesterday 13:58
Link:
Store Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15) M package origjinal fabrike

36 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Today 08:55 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2013 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 08:53 Store Makina , Kavajë

OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 08:53 Store Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI QUATTRO AUTOMAT FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 08:52 Store Makina , Fier

Audi Q7 S-Line Tetto 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 08:49 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque viti 2013 super gjendje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:46 Makina , Tiranë

Opel corsa 1.0 benzine 2007 2550 euro i padiskutushem 069358

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 08:46 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 tdi manual

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 08:46 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:46 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Today 08:46 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:46 Makina , Fier

Volkswagen Fox

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:43
Link:
Makina , Tiranë

Audi A6 (c7) 3.0T 400hp+

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

♠️OKAZION♠️

10 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Today 08:43 Makina , Durrës

OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 08:39 Store Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 08:39 Store Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 08:39 Makina , Tiranë

Vetem sot 6900 €

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 08:39 Store Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 08:39 Makina , Lushnjë

Okazion ❗️❗️VW Golf 6 Plus Automat 2.0 Diesel 6.8 padisk

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:36 Store Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2008 Mercedes Benz C300 4Matic

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 08:35 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520d Diesel 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:33
Link:
Store Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Panorama Ful

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic ⁣

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING Cmimi diskutueshem

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 08:33 Store Makina , Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 08:30 Store Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 08:30 Makina , Durrës

Shitet Super BMW seria 5 528i (behet 100%me gaz )

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 08:30 Store Makina , Fier

SHITET: B CLASS 200

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 08:30 Store Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 08:30 Store Makina , Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Today 08:27
Link:
Store Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive ( M SPORT ) 2014 SAFETY PACKAGE FULL!!!

28 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 08:27 Makina , Fier

✅Golf 6 1.4 Gaz/Benzin LOOK GTI✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:27
Link:
Store Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE (Letrat per 1 vit) ,100.000 km SHUME PASTER

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 08:20 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 08:20 Makina , Fier

M-Benz C 220 CDI Panorama Klima

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:14 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2017 1.6 NAFTE AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 08:08 Makina , Durrës

Shitet BMW X5 M

28 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 08:08 Makina , Durrës

Shitet BMW X5

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Today 08:08 Makina , Durrës

WV POLO 1.4 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 08:08 Makina , Tiranë

BMW f10 seria5 535i xDrive

11 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 07:56 Makina , Fier

Fiat Doblo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:54 Makina , Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, LEKURE, KAMER

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 07:41 Makina , Elbasan

���� SHITET - NDERROHET ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 100 KM | All | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information