Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Korçë

BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Audi , 1
Chrysler , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Opel , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Mar 22:21 Makina , Korçë

Benz E 250

15 LEK

21 Jan 17:19 Makina , Korçë

Shitet mercedes benc CLA 220 CDI ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 16:15 Makina , Korçë

Mercedes benc CLA 220 CDI shitet ose ndrohet

18 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 13:11 Makina , Korçë

Opel

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 21:13 Makina , Korçë

Shitet urgjent c class

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:26 Makina , Korçë

URGJENT!!!! FIAT PUNTO 1.4 GT TURBO 1998 ORIGINAL

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 13:28 Makina , Korçë

Shitet SUPER OKAZION MINI COOPER S

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 10:43 Makina , Korçë

Audi A4 2.7 nafte 2006 super okazion vetem 3500e

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 17:35 Makina , Korçë

Jeep liberty

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 18:41 Makina , Korçë

-okazion- per pak dit

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 07:49 Makina , Korçë

shitet bmv kabriole okazion urgjent

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:58 Makina , Korçë

Urgjence

1 234 556 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Tet 10:27 Makina , Korçë

okazion shitet urgjent makina

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Gush 21:50 Makina , Korçë

Okazin

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 16:52 Makina , Korçë

Okazion

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 17:41 Makina , Korçë

Okazion, E270 CDI, MANUAL

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 16:13 Makina , Korçë

Mazda

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:12 Makina , Korçë

Okazion.shitet mundesi ndrimi me makin targa greke

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 18:44 Makina , Korçë

Shitet urgjent

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 23:41 Makina , Korçë

Mercedes benz CDI

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 21:28 Makina , Korçë

FORD FOCUS URGJENT OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 21:28 Makina , Korçë

SHITET FORD FOCUS URGJENT OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:33 Makina , Korçë

okazzzzioooonnn

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 15:15 Makina , Korçë

VW Golf 4 dizel URGJENT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 12:12 Makina , Korçë

Mercedes 300 urgjent

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione