Publikuar: Tet 11 2020 03:26

URGJENT!!!! FIAT PUNTO 1.4 GT TURBO 1998 ORIGINAL

EUR

EUR
Publikuar: Tet 11 03:26
Shikime: 4
Shitet FIAT PUNTO 1.4 GT TURBO model 176 e vitit 1998. Makina shitet per arsye mos perdorimi, makina eshte me kondicioner. I jane bere sherbime te shumta e modifikime ne motorr dhe ne strukture te jashtme... motorri dhe turbo i eshte riparuar dhe i jane vene pjese origjinale te porositura ne itali. Disce origninale model OZ por origjinale prej FIAT GT. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. Armotizator sportiv. Makina eshte blere ne Itali para 4 viteve e modifikuar dhe eshte vazhduar morifikimi. Makina ka qene ne qarkullim. Eshte e vogel por shume e shpejt. Por tani Makina ka nevoje per boje te re dhe taksat siguracion e kolaudimi i kane mbaruar ne 28 shkurt 2019. Eshte e vetmja ne llojin e saj per arsye se ka turbo elektrike dhe mekanike. Valvula blow te markes FORGE qe ben zhurme kur ecen dhe nderron marshe. PAKETA DHE SENSOR ELEKTRIK TE MARKES BOSCH GERMANY. MAKINA ESHTE E PAJISUR DHE ME NE VALVUL RUBINET QE GRADON SA PRESION AJRI DUHET TE HYJE NE MOTORR DHE NE TURBO, E PAHISUR DHE ME FILTER AIR INTAKE FLOW ME PAKETE ELEKTRIKE E HYN DIREKT NE TURBO... ME PAK FJALE MAKINA ESHTE MODIFIKUAR PER GARA DHE PER ATA PERSONA QE JAN TE FIKSUAR PAS SHPEJTESISE... MAKINA KA QENE EDHE ME IMPIANT GAZI me bek STAG BASIC nr serial SHARK 1500 EDHE ME LEJE NE QARKULLIM, por impianti shfaqi probleme dhe ja cmontova fare si impiant por leja e gazit eshte akoma ne letrat e makines. Makina eshte origjinale FIAT PUNTO GT 1.4 TURBO...SHITET SI MAKINE ME LETRA OSE PER PJESE PA LETRA.. mirepres telefonatat tuaja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677134344

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione